Обробка зображень та мультимедіа. КН19Б 2022р.

Матеріал з Вікі ЦДПУ
Перейти до: навігація, пошук

Лабораторна робота: Власна сторінка

Студент Л. р. №1 I місце II місце III місце
Бондаренко Олександр Олександрович №1 Мельников Савченко Постика
Гавриленко Данило Олегович №1 Гаврилюк Гриневич Шилов
Гаврилюк Олександр Юрійович №1 Шилов Гриневич Гацелюк
Гацелюк Сергій Володимирович №1 Шилов Гриневич Люненко
Гордієнко Юлія Миколаївна №1

Мельников

Бондаренко

Гриневич

Гриб Ірина Олегівна №1 Черкас Діана Бондаренко Олександр Морозова Євгенія
Гриневич Сергій Юрійович №1 Гацелюк Гаврилюк Шилов
Ковальова Валентина Василівна №1
Люненко Андрій Андрійович №1 Шилов

Гриневич

Гацелюк
Мельников Сергій Володимирович №1 Бондаренко Постика Гордієнко
Морозова Євгенія Василівна №1 Гриб Люненко Черкас
Постика Вячеслав Валерійович №1 Фудар Савченко Бондаренко
Савченко Олександр Олегович №1 Постика Бондаренко Фудар
Фудар Ярослав Романович №1
Черкас Діана Сергіївна №1 Гриб Бондаренко Морозова
Шилов Микита Миколайович №1 Гацелюк Гаврилюк Люненко

Лабораторна робота: текст

Студент Л. р. №2 I місце II місце III місце
Бондаренко Олександр Олександрович №2 Савченко Гриневич Мельников
Гавриленко Данило Олегович №2 Шилов Гриневич Гаврилюк
Гаврилюк Олександр Юрійович №2 Гацелюк Гриневич Гавриленко
Гацелюк Сергій Володимирович №2 Гриневич Гавриленко Люненко
Гордієнко Юлія Миколаївна №2

Гриневич

Савченко

Мельников

Гриб Ірина Олегівна №2 Гриневич Черкас Мельников
Гриневич Сергій Юрійович №2 Шилов Гавриленко Гаврилюк
Ковальова Валентина Василівна №2
Люненко Андрій Андрійович №2 Шилов

Гриневич

Гавриленко
Мельников Сергій Володимирович №2 Савченко Гавриленко Бондаренко
Морозова Євгенія Василівна №2 Гриневич Гаврилюк Мельников
Постика Вячеслав Валерійович №2 Бондаренко Савченко Гордієнко
Савченко Олександр Олегович №2 Мельнiков Бондаренко Гордієнко
Фудар Ярослав Романович №2
Черкас Діана Сергіївна №2 Гриб Мельников Гацелюк
Шилов Микита Миколайович №2 Гриневич Гавриленко Люненко

Лабораторна робота: графічні формати

Студент Л. р. №3 I місце II місце III місце
Бондаренко Олександр Олександрович №3 Мельников Савченко Гордієнко
Гавриленко Данило Олегович №3 Гордієнко Шилов Мельников
Гаврилюк Олександр Юрійович №3 Мельников Савченко Бондаренко
Гацелюк Сергій Володимирович №3
Гордієнко Юлія Миколаївна №3

Мельников

Бондаренко

Савченко
Гриб Ірина Олегівна №3 Мельников Гордієнко Бондаренко
Гриневич Сергій Юрійович №3 Гордієнко Шилов Гаврилюк
Ковальова Валентина Василівна №3
Люненко Андрій Андрійович №3
Мельников Сергій Володимирович №3 Гордієнко Бондаренко Савченко
Морозова Євгенія Василівна №3
Постика Вячеслав Валерійович №3 Савченко Бондаренко Гриб
Савченко Олександр Олегович №3 Мельников Бондаренко Гордієнко
Фудар Ярослав Романович №3
Черкас Діана Сергіївна №3 Мельников Бондаренко Савченко
Шилов Микита Миколайович №3

Лабораторна робота: колір в зображеннях

Студент Л. р. №4 I місце II місце III місце
Бондаренко Олександр Олександрович №4 Мельников Гордієнко Савченко
Гавриленко Данило Олегович №4 Гордієнко Шилов Мельников
Гаврилюк Олександр Юрійович №4 Мельников Савченко Гордієнко
Гацелюк Сергій Володимирович №4
Гордієнко Юлія Миколаївна №4

Мельников

Бондаренко

Савченко
Гриб Ірина Олегівна №4 Мельников Гордієнко Бондаренко
Гриневич Сергій Юрійович №4 Гаврилюк Гриб Гавриленко
Ковальова Валентина Василівна №4
Люненко Андрій Андрійович №4
Мельников Сергій Володимирович №4

Бондаренко

Гордієнко

Савченко

Морозова Євгенія Василівна №4
Постика Вячеслав Валерійович №4 Савченко Бондаренко Гриб
Савченко Олександр Олегович №4 Бондаренко Мельников Гордієнко
Фудар Ярослав Романович №4
Черкас Діана Сергіївна №4 Гриб Мельников Бондаренко
Шилов Микита Миколайович №4

Лабораторна робота: звук

Студент Л. р. №5 I місце II місце III місце
Бондаренко Олександр Олександрович №5
Гавриленко Данило Олегович №5
Гаврилюк Олександр Юрійович №5
Гацелюк Сергій Володимирович №5
Гордієнко Юлія Миколаївна №5
Гриб Ірина Олегівна №5
Гриневич Сергій Юрійович №5
Ковальова Валентина Василівна №5
Люненко Андрій Андрійович №5
Мельников Сергій Володимирович №5 Мельников Мельников Мельников
Морозова Євгенія Василівна №5
Постика Вячеслав Валерійович №5
Савченко Олександр Олегович №5
Фудар Ярослав Романович №5
Черкас Діана Сергіївна №5
Шилов Микита Миколайович №5

Лабораторна робота: відео

Студент Л. р. №6 I місце II місце III місце
Бондаренко Олександр Олександрович №6
Гавриленко Данило Олегович №6
Гаврилюк Олександр Юрійович №6
Гацелюк Сергій Володимирович №6
Гордієнко Юлія Миколаївна №6
Гриб Ірина Олегівна №6
Гриневич Сергій Юрійович №6
Ковальова Валентина Василівна №6
Люненко Андрій Андрійович №6
Мельников Сергій Володимирович №6
Морозова Євгенія Василівна №6
Постика Вячеслав Валерійович №6
Савченко Олександр Олегович №6
Фудар Ярослав Романович №6
Черкас Діана Сергіївна №6
Шилов Микита Миколайович №6

Лабораторна робота: мультимедійний проект

Студент Л. р. №7 I місце II місце III місце
Бондаренко Олександр Олександрович №7
Гавриленко Данило Олегович №7
Гаврилюк Олександр Юрійович №7
Гацелюк Сергій Володимирович №7
Гордієнко Юлія Миколаївна №7
Гриб Ірина Олегівна №7
Гриневич Сергій Юрійович №7
Ковальова Валентина Василівна №7
Люненко Андрій Андрійович №7
Мельников Сергій Володимирович №7
Морозова Євгенія Василівна №7
Постика Вячеслав Валерійович №7
Савченко Олександр Олегович №7
Фудар Ярослав Романович №7
Черкас Діана Сергіївна №7
Шилов Микита Миколайович №7