Стаття до проекту "Штучний інтелект" Берези Тетяни

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук


Тема статті

....Штучний інтелект для повсякденного життя

Ажощохук.jpg

Опис проблеми

.....Штучний інтелект — розділ комп'ютерної лінгвістики та інформатики, що опікується формалізацією проблем та завдань, які подібні до дій, які виконує людина. Штучний інтелект — дуже молода галузь досліджень, започаткована 1956 року. Її історичний шлях нагадує синусоїду, кожен «зліт» якої ініціювався деякою новою ідеєю. Штучний інтелект не замінює людини, а істотно полегшує їй життя в сучасному світі, де важлива швидкість обробки інформації і те, наскільки ефективно розподілені ресурси (час, фінанси, матеріальні цінності). 1.розумна промисловість; 2.державний сектор і штучний інтелект; 3.медицина і здоров’я; 4.розумний побут. 1. Майбутні лікарі, ймовірно, не будуть людьми. Штучний інтелект вже сьогодні почав потрапляти в лікарські кабінети, а отже, це лише питання часу, коли він стане там звичайним явищем, переконані експерти. «Від потужних діагностичних алгоритмів до точно налаштованих хірургічних роботів ця технологія робить свою присутність надзвичайно видимою у всіх медичних сферах» 2. Технологія розпізнавання обличчя стане новою кредитною карткою. Голова Orange Silicon Valley Джордж Нейхон вважає, що завдяки сучасному розвитку штучного інтелекту новими кредитними картками стане ніщо інше як обличчя людини, йдеться в статті CNBC. 3.Роботи вже «звільняють» людей. Нещодавній звіт McKinsey попереджає, що вже до 2030 року від 400 до 800 мільйонів людей по всьому світу можуть втратити свої робочі місця через автоматизацію.

Штучний інтелект – унікальний продукт технічного прогресу, що дає змогу машинам вчитися, використовуючи людський і власний досвід, пристосовуватися до нових умов в рамках свого застосування, виконувати різнопланові завдання, які тривалий час були під силу лише людині, прогнозувати події й оптимізувати ресурси різного характеру. Під час опитування молоді про те чи вони знають що таке штучний інтелект та його властивості, більшість відповіла “Так”. Тому можна сказати що сучасні винаходи цікаві та популярні.

Блог до проекту

Blogger

Мультимедійна презентація

[1]

Календар подій проекту:

Google Календар (https://calendar.google.com/calendar?cid=czI3czIycmZnNGx1a25scWw4MDVvcGd2cjhAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ)

Опитування до проекту

Google Форми (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfFzlgOQu1xfAer6mOyx4V4l4micySME_xvioOpjqOfTzVgA/viewform?usp=sf_link)

Фотоальбом до проекту

Google Фотознімки (посилання на альбом)

Спілкування між учасниками проекту

  • Чат
  • Форум
  • Спільнота на базі соціальних мереж
  • Skype
  • Telegram
  • Viber
  • Wiki-сторінка
  • Сайт
  • .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. https://www.youtube.com/watch?v=3I93dQqkISc
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. https://www.youtube.com/watch?v=SnQkTfSpfOU
  2. ...
  3. ...

Електронні ресурси

  1. http://реферат.com.ua/referati/36-it/1202-referat-na-temu-shtuchnij-intelekt-zagrozi-ta.html
  2. ...
  3. ...


Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка