Стаття Манько Ірини "Про молодіжні субкультури"

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Емокиди (emokids) Хто це?

B788ab41c51caf43ed9e51a32071b350.jpg

Емо (emo) - емоції, кид (kid) - дитина: буквальне пояснення на пальцях. Кожний з нас - дитина. Дитина сприймає все в навколишньому світі інакше. Він може знайти радість в будь-якій дрібниці, але в теж час навіть сама незначна невдача може сильно розладнати його. Емо кид - людина, яка відчуває навколишній світ, не боїться своїх емоцій, не боїться бути собою. Але частіше зустрічається інший тип емокидов. Такі люди створюють собі емоподобную оболонку і шукають спілкування з іншими такими ж, хочуть влитися в компанію. По щастю, захоплення «емо» у таких «кидов» швидко проходить, тому що вони - всього лише імідж, картинка, за якою нічого не коштує. Закохавшись, вони віддаються всепоглинаючому відчуттю не гірше, ніж Ромео і Джульєта. Але якщо опиниться, що вони помилилися і ця людина - не справжня друга половинка, стражданням емо не буде межі: найближчі тижні вони присвятять роздумам про недосконалість нашого миру.

Субкультура емо з’явилася з эмо-музикою, але вона також розповсюджується на зовнішність, поведінку, і погляд на життя. Якщо ти хочеш стикнутися з емо усередині себе, то ось ким ти повинен бути:

  • Зрозумій, що є емо. Як для будь-якого стилю, моди або культури, точне визначення спірне, і часто залежить від особистого сприйняття. Термін емо в широкому розповсюдженні пов′язаний з емоційною долею. Велика частина емо любить андеграунд, індії музику.
  • Перевір себе. Спробуй послухати емо музику. Якщо ти у результаті полюбиш цей стиль, і почнеш схлипувати після прослуховування альбому, тоді можливо ти дійсний емо. Досягнення внутрішнього емо - лише у виявленні його в тобі, або у відсутності.
  • Вивчи музику. Емо це жанр доля музики, що зазвичай складається з емоційної лірики і необов′язкового “ськрімо”. Протягом багатьох років цей музичний жанр зазвичай розглядався як андеграунд, до сьогоднішніх днів, що зробило музику емо популярнішою, ніж коли-небудь. Прослуховуй безліч эмо-груп, і можливо ухвали рішення вибрати собі інструмент, наприклад бас, або гітару.
  • Зміни зачіску. Перефарбуйся в чорний. Підстрижи волосся до короткої зачіски “під бобіка”, але чубок залиш довгим, відкинутим на одну сторону, і що закриває око. Підкороти потилицю, і відрости спереду. Ти також можеш фарбувати челку/пряди в світліші кольори, ніж решта волосся.
  • Одягнися, після того, як ти виявив своє внутрішнє емо, спробуй бути схожим по магазинах для нового гардероба. Стиль емо йде корінням і в панк і гот-культуру. Носи вузькі джинси, що обтягують футболки з символікою емогруппи на них, ремені з шпильками, і стару, чорну зношену пару кросовок. Також допомагають товсті окуляри в роговій оправі.
  • Злови настрій. Велику частину часу емо знаходяться в стані гіркоти, депресії, образи і невпевненості. Але, по суті, Ти можеш бути емо, тому що ти чутливий, інтроспективний, задумливий і тихий.