Статті з найбільшою кількістю категорій
Матеріал з Вікі ЦДУ
Нижче показано до 313 результати у діапазоні від #1 до #313.
Переглянути (попередні 500 • наступні 500) (20 • 50 • 100 • 250 • 500).
- CUPS (8 категорій)
- WiFi (6 категорій)
- Операнд (4 категорії)
- USB флеш-накопичувач (4 категорії)
- JUQUEEN - BLUEGENE/Q (4 категорії)
- Основи художнього перекладу (4 категорії)
- CSS селектори (4 категорії)
- XQuery (4 категорії)
- WiMAX (3 категорії)
- Зміст курсу ТСПД (3 категорії)
- ППВЗ (3 категорії)
- Технології соціально-педагогічної діяльності (3 категорії)
- Координування курсу ТСПД (3 категорії)
- Ресурси ТСПД (3 категорії)
- Критерії оцінювання ТСПД (3 категорії)
- Група 31 факультету філології та журналістики, 2014-2015 н.р. (3 категорії)
- Графік вивчення курсу ТСПД (3 категорії)
- NativeScript-Vue (3 категорії)
- 27 група, фізико-математичний факультет, 2016-2017 н.р. (3 категорії)
- Стаття до проекту "Моє рідне місто або село" Крейтор (3 категорії)
- Група 12-1, факультет фізичного виховання, 2014-2015 н.р. (3 категорії)
- Zida Tomato Board 4DPS (чипсет SiS 85C496/85C497) (2 категорії)
- Soyo 486 VESA Green Motherboard (chipset SIS 85C471/85C407) (2 категорії)
- Pine Technology PT-430 (чипсет UMC UM82C498F/UM82C496F) з Am486 DX2-66 (2 категорії)
- Epox EP-51MVP3E-M (chipset VT 82C598/VT 82C586) (2 категорії)
- HP LaserJet 6MP (2 категорії)
- A-Trend ATC-5000 (2 категорії)
- DFI CA63-SN (чипсет VIA Apollo Pro133 - VT82C693A/VT82C686A) (2 категорії)
- A7V8X-MX (chipset VIA KM400/VT8235) (2 категорії)
- PC Partner APPBS3-941 (chipset VIA Apollo Pro+ VT82C693/VT82C596A) (2 категорії)
- SL-75DRV-2 (2 категорії)
- Процесор Intel A80386-16 (2 категорії)
- AMD Duron 1600, Socket A (Socket 462) (2 категорії)
- AMD-K6-2/400AFR, Socket 7 (2 категорії)
- Intel Pentium 4 2A GHz/512/400/1.5V, Socket 478, SL5YR (2 категорії)
- Pentium III 500/512/100, Slot 1, SL37D (2 категорії)
- Celeron 850/128/100, Socket 370, SL5GA (2 категорії)
- Celeron 633/128/66, Socket 370, SL4PA (2 категорії)
- Celeron 400/128/66, Socket 370, SL37X + Slot 1 (2 категорії)
- Intel 8086/8088 (КМ1810ВМ86/КМ1810ВМ88) (2 категорії)
- ASUS M2A-VM (2 категорії)
- SOLTEK SL -85DR2 (2 категорії)
- NB73-BC (2 категорії)
- Кінопроектор переносний «Україна» (2 категорії)
- ASRock P4i48 (chipset Intel 848P) (2 категорії)
- Am5x86-P75 (AMD X5-133ADW) Socket PGA168 (2 категорії)
- RIVA 128ZX W/8MB (2 категорії)
- Biostar MB-1333/40UCQ-B with 386DX-40 (чипсет BIOTeQ 82C3491/82C3493) (2 категорії)
- Seagate ST51080A 1080 MB ATA-2 PIO 4 5400 RPM Buffer 128 KB 3.5" (2 категорії)
- Seagate ST3850A 850 MB ATA-2 PIO 3 3800 RPM Buffer 120 KB 3.5" (2 категорії)
- Conner CP30104H 120 MB PC/AT/EISA 3400 RPM 3.5" (2 категорії)
- Conner CP30084E 85 MB PC/AT 3800 RPM 3.5" (2 категорії)
- Mitsumi D359M3, 3,5" (2 категорії)
- ЕС 5326 (ЕС 5323.01), 5,25" (2 категорії)
- Электроника НГМД-6021, 5,25" (2 категорії)
- Бобіни ORWO (2 категорії)
- Мікросхема ПЗП КС573РФ2 (2 категорії)
- SDRAM DIMM (2 категорії)
- Мікросхема пам’яті W24257AK-15 (2 категорії)
- Мікросхема пам’яті КР537РУ10 (2 категорії)
- Системний блок в корпусі UHER286/16 (2 категорії)
- ЕС-1839 (2 категорії)
- Демонстраційний калькулятор "Программист" (2 категорії)
- Блок розширення пам'яті БРП-3 (2 категорії)
- Б3-37 (2 категорії)
- Seagate ST32122A 2.1 GB Ultra ATA/33 4500 rpm 128 KB Buffer 3.5" (2 категорії)
- Seagate ST34311A 4.3 GB Ultra ATA/66 5400 RPM Buffer 256 KB 3.5" (2 категорії)
- Seagate ST34312A 4.3 GB Ultra ATA/66 5400 RPM Buffer 512 KB 3.5" (2 категорії)
- Panther-II 386SX (чипсет OPTI 82C206/82C283) з AMD 386SX-25 (2 категорії)
- TISX-001-16 AT Motherboard з Intel 386SX-16 (2 категорії)
- Ігрова приставка "Сюбор" (Dendy) (2 категорії)
- Контролер SCSI Host Adapter LSI 20160 (2 категорії)
- Слокет ASUS S 370-L CPU Card (2 категорії)
- Контролер BIOS-Y 2000 PS (2 категорії)
- Контролер SCSI Host Adapter LSI20160 (2 категорії)
- Слокет ASUS S370-L CPU Card (2 категорії)
- Телевізійний тюнер KWorld TV Tuner Expert VS-TV7134RF (2 категорії)
- Контролер BIOS-Y2000 PS (2 категорії)
- Canon i250 (2 категорії)
- Mustek 1200 USB+ (2 категорії)
- HP ScanJet 4C (2 категорії)
- Fujitsu MPG3204AT 20.4 GB ATA/100 5400RPM 512 KB 3.5" (2 категорії)
- Samsung SV0511D 5.1 GB ATA/66 5400 RPM 512 KB 3.5" (2 категорії)
- Quantum Fireball LCT08 4.3 GB ATA/66 5400 RPM 512 KB 3.5" (2 категорії)
- Quantum Bigfoot 2550AT 2.5 GB ATA-2 3600 RPM 128KB 5.25" (2 категорії)
- Б3-34 (2 категорії)
- Портфоліо до проекту "Штучний інтелект" Андрущенко Олександри, 2020 (2 категорії)
- Стаття до проекту "Штучний інтелект" Лелека Ярослав Миколайович 2018 (2 категорії)
- Конфліктологія та основи кризових ситуацій (2 категорії)
- Стаття до проекту "Урок майбутнього!" Чистякової Ольги (2 категорії)
- Проект з ОІ та ІКТ і Географії: "Історія Крисмьких гір" - №11 ГК17Б групи ПГФ, 2017.Стрюкова Катерина Сергіївна (2 категорії)
- Лихенко Денис Сергійович (2 категорії)
- Портфоліо проекту до курсу "ІКТ в освіті" Косенко Тетята (2 категорії)
- Навчальний проект з "Основ інформатики та ІКТ" і "Практичного курсу німецької мови" (2 категорії)
- Проект з інформатики: "Рейтинг вищих навчальних закладів України" - СТ16Б Тараненко Катерина (2 категорії)
- Стаття до проекту "Моє рідне місто або село" Сірик 2017 (2 категорії)
- Проект з ОІ та ІКТ і Зоології: "Голкошкірі" - БХ17Б, ПГФ, 2017 (2 категорії)
- Медична хімія (2 категорії)
- LIFEBOOK B SERIES SIEMENS (2 категорії)
- Intel Celeron 300/128/66, Slot1 (SL32A) (2 категорії)
- Intel Celeron D 2.66GHZ/256/533 SL7KZ (2 категорії)
- AMD DURON DHD100AMT1B (2 категорії)
- CEOS НКТ-003 (2 категорії)
- МК-54 (2 категорії)
- Портфоліо до проекту "штучний інтелект" Коваленка Олександра. (2 категорії)
- Проект з ОІ та ІКТ і ПНМ:"Sehenswürdigkeiten in Deutschland / Визначні місця Німеччини" - № 108 група Радченко Е.О. (2 категорії)
- Проект з ОІ та ІКТ і ПНМ:"Fasnacht / Німецький карнавал" - № 108 група Равкова Ю.О (2 категорії)
- Портфоліо до проекту "Штучний інтелект" Коршенко Крістіни,2020 (2 категорії)
- Портфоліо до проекту "Штучний інтелект" Гончарової Дарини,2020 (2 категорії)
- Портфоліо до проекту "Штучний інтелект" Гонтар Аліни, 2020 рік (2 категорії)
- Проект з ІКТ та Хімії (2 категорії)
- Звіт про навчальну практику "Засоби дистанційної освіти", Гордієнко Олени (2 категорії)
- Звіт про навчальну практику "Засоби дистанційної освіти" Довбні Олексія Юрійовича (2 категорії)
- Стаття до проекту "Штчний інелект" Грабова Ольга (2 категорії)
- Стаття до проекту "Штучний інтелект" Делюрман Марії (2 категорії)
- Портфоліо Юрченка до проекту "Штучний інтелект",2019 (2 категорії)
- Портфоліо Порхун до проекту "Штучний інтелект", 2019р. (2 категорії)
- Стаття до проекту "штучний інтелект" Макарова Ігоря (2 категорії)
- Статя до проекту "штучний інтелект" Крокодиленко Миколи (2 категорії)
- Портфоріо Буховенко Інни до проекту "ШІ" (2 категорії)
- Портфоліо Ліпленко Анни до проекту ШІ (2 категорії)
- Фізична культура середньовічної японії (2 категорії)
- Nativescript (2 категорії)
- Проект з ОІ та ІКТ і ПНМ:"Moderne deutsche Musik / Сучасні німецькі виконавці" - № 108 група Бесараб Тетяна (2 категорії)
- Электроника МК-41 (2 категорії)
- Электроника МКУ-1 (2 категорії)
- Электроника МК 18М (2 категорії)
- Плівкові фотоапарати серії «Kodak» (2 категорії)
- Цифрові фотоапарати (2 категорії)
- Плівкові та цифрові фотоапарати серії «Олімпус» (2 категорії)
- Плівковий фотоапарат серії «Смена» (2 категорії)
- Плівковий фотоапарат серії «Зенит» (2 категорії)
- Плівковий фотоапарат серії «Чайка» (2 категорії)
- Шкільні телескопи (2 категорії)
- Сонячні годинники (2 категорії)
- Трубка Рентгена (2 категорії)
- Напівпровідниковий діод (2 категорії)
- HP SureStore C5686A (2 категорії)
- HP SureStore C1555D (2 категорії)
- IOMEGA ZIP DRIVE Z100P2 100MB (2 категорії)
- TEAC DW - 224E-34 (2 категорії)
- H-L GWA-4082N (2 категорії)
- Prolink 1414LE (2 категорії)
- Supra Express 33.6i Pnp Voice (2 категорії)
- Плівкові фотоапарати cерії «Вилия» (2 категорії)
- Фотозбільшувачі (2 категорії)
- Фотоекспонометри (2 категорії)
- Электроника БЗ-30 (2 категорії)
- Плівкові фотоапарати серії «Зенит» (2 категорії)
- Радіоприймач (2 категорії)
- Електронно-променева трубка (2 категорії)
- Фотоелемент (2 категорії)
- Радіометри (2 категорії)
- Камера Вільсона (2 категорії)
- Спектральні трубки (2 категорії)
- Дозиметри (2 категорії)
- Іонізаційні камери (2 категорії)
- Болометр БЛ-2 (2 категорії)
- Мікроскопи (2 категорії)
- Цифрові проектори (2 категорії)
- Діапроектори (2 категорії)
- Кодоскопи (2 категорії)
- Епіпроектори (2 категорії)
- Кінопроектор переносний «Радуга» (2 категорії)
- TAINET T-336Cx (2 категорії)
- Б3 - 26 (2 категорії)
- Група 16-1, факультет педагогіки та психології, 2013-2014 н.р. (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Історії хімії: "Н. Бор. Вклад в розвиток хімії" - 13 групи ПГФ. (2 категорії)
- Основи Інтернет (2 категорії)
- POSIX (2 категорії)
- Perl (2 категорії)
- Деякі особливості роботи з масивами (2 категорії)
- Фукціі для роботи з масивами і операції над масивами (2 категорії)
- Асоціативні масиви в PHP (2 категорії)
- Передача параметрів в PHP (2 категорії)
- NULL (2 категорії)
- Ресурс (2 категорії)
- Об'єкти (2 категорії)
- Integer (цілі числа) (2 категорії)
- Float або double (числа із плаваючою комою) (2 категорії)
- Інтегральні синус, косинус, логарифм та показникова функція (2 категорії)
- Читання з файлу (2 категорії)
- Читання файлу в масив (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Вікової психології (2 категорії)
- Юріна Анна (2 категорії)
- 15-2 група, спеціальність "Біологія" 2013-2014 н.р. (2 категорії)
- 13 група, спеціальність "Хімія" 2013-2014 н.р. (2 категорії)
- 11-2 група, спеціальність "Географія" 2013-2014 н.р. (2 категорії)
- 11-1 група, спеціальність "Географія" 2013-2014 н.р. (2 категорії)
- ПКРД (2 категорії)
- Лабораторна робота №1. Основні поняття Вікі-технології. Статистика (2 категорії)
- Законник Хаммурапі (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Зарубіжної літератури (факультет іноземних мов) (2 категорії)
- Лабораторна робота №3. Категорії Вікі. Обговорення та спостереження статей Вікі. Зоологія (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Зоології (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Хімії (2 категорії)
- Лабораторна робота №3. Категорії Вікі. Обговорення та спостереження статей Вікі. Географія (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Геології (2 категорії)
- Проект з ОІТ та ІФК: "Становлення фізичної культури і спорту в СРСР" - ПІП, № групи ФФВ, 2012.1 (2 категорії)
- 17 група 2011-2012 н.р. (2 категорії)
- Лабораторна робота № 4-5. Спільні сховища медіа-файлів. Створення таблиць у Вікі. (2 категорії)
- Перенаправлення файлу в стандартний вихідний потік (2 категорії)
- Запис у файл (2 категорії)
- Відкриття та закриття файлів (2 категорії)
- Логічні оператори JavaScript (2 категорії)
- Арифметичні оператори JavaScript (2 категорії)
- Оператори мови JavaScript (2 категорії)
- ООП в PHP (2 категорії)
- ООП в JavaScript (2 категорії)
- Інтернет-програмування (2 категорії)
- Проект з ІКТ на тему: "Заповідні куточки Новомиргородського району"- 41(2)група ПГФ (2 категорії)
- Р (2 категорії)
- Лабораторна робота №6. Спільні сховища медіа-файлів. Створення таблиць у Вікі. (2 категорії)
- Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі ПГФ 43 група (2 категорії)
- Корисні посилання для спеціальності "Географія" (2 категорії)
- VBA в MSOffice (36 група) (2 категорії)
- Розробка інтерактивних систем (2 категорії)
- Лабораторна робота № 3. Індексні пошукові системи Інтернет. Створення закладок до проекту. (2 категорії)
- Комп'ютерні мережі (2 категорії)
- Корисні посилання для спеціальності "Статистика"2007-2008 (2 категорії)
- Побітові оператори JavaScript (2 категорії)
- Змінні та типи данних в PHP (2 категорії)
- Перевірка існування та розміру файлу (2 категорії)
- Приклади програм для роботи з файлами (2 категорії)
- Boolean (логічні дані) (2 категорії)
- String (рядки) (2 категорії)
- Токени (2 категорії)
- Парсер (2 категорії)
- Робота з масивами в PHP (2 категорії)
- Локальні та глобальні (2 категорії)
- Масиви (2 категорії)
- Робота з базами даних в PHP (2 категорії)
- Оператори присвоення JavaScript (2 категорії)
- Умовні оператори JavaScript (2 категорії)
- Додаткові оператори JavaScript (2 категорії)
- Робота з файлами в PHP (2 категорії)
- Рядкові оператори JavaScript (2 категорії)
- Оператори порівняння JavaScript (2 категорії)
- Інформатика та програмування (27 група) (2 категорії)
- Група 16-2, факультет педагогіки та психології, 2013-2014 н.р. (2 категорії)
- БЗ-14М (2 категорії)
- Cray-2 (2 категорії)
- Графопроектор "Пеленг 2400" (2 категорії)
- Логарифмічна лінійка (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Хімії: "Кислоти: класифікація, номенклатура, властивості і способи добування"- № 13 групи ПГФ, 2016 (2 категорії)
- Абак японський (Соробан) (2 категорії)
- Координування курсу Соціальна робота в Україні (2 категорії)
- Ресурси Соціальна робота в Україні (2 категорії)
- Критерії оцінювання Соціальна робота в Україні (2 категорії)
- Зміст курсу Соціальна робота в Україні (2 категорії)
- Графік вивчення курсу Соціальна робота в Україні (2 категорії)
- Соціальна робота в Україні (2 категорії)
- Сильман Аліна Олександрівна (2 категорії)
- Група 12-1, факультет філології та журналістики, 2015-2016 н.р. (2 категорії)
- Проект з ОІ та ІКТ і Хімії: "Ковалентний зв’язок, його типи. Йонний зв’язок." 13-1 група, 2015 (2 категорії)
- Проект з ОІ та ІКТ і Зоології: "Тема проекту" - № групи ПГФ, 2015 (2 категорії)
- Координування курсу МСПР (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Хімії: "Механізм утворення ковалентного зв’язку. Його характеристики."- № 13 групи ПГФ, 2016 (2 категорії)
- Проект з ОІТ та Хімії:"Основні поняття і закони хімії. Способи обчислення кількості речовини.13-2 група, 2015" (2 категорії)
- Электроника МС1103 (2 категорії)
- CITIZEN CX-131 (2 категорії)
- Кругова логарифмічна лінійка (2 категорії)
- Рахівниця (2 категорії)
- Звіт з навчальної інформатичної практики (Носко, 2016 р.) (2 категорії)
- Контролери різні (2 категорії)
- Шаблон звіту з навчальної інформатичної практики (4 курс) (2 категорії)
- Проект з ОІТ та ІФК: "Змагання та ігри феодалів." - 11 групи ФФВ, 2016для середнього рівня (2 категорії)
- Проект з ОІТ та ЗЛ: "VІІ ст. до н. е. як особлива історична та літературна епоха.Походження слова "лірика".- 102 підгрупа. Лугова Анна, 2016 (2 категорії)
- Моє рідне місто або село1 (2 категорії)
- Група 12-2, факультет фізичного виховання, 2016-2017 н.р. (2 категорії)
- Група 12-1, факультет фізичного виховання, 2016-2017 н.р. (2 категорії)
- Група 11-2, факультет фізичного виховання, 2016-2017 н.р. (2 категорії)
- Група 11-1, факультет фізичного виховання, 2016-2017 н.р. (2 категорії)
- Навчальний курс "Основи проектування та моделювання", "Технологічна освіта" (2 категорії)
- Проект з ОІ та ІКТ і Хімії: "Вода, її склад, і електрона будова. Фізичні і хімічні властивості, аномальні властивості" - 13 групи ПГФ, 2015 (2 категорії)
- Ресурси МСПР (2 категорії)
- Критерії оцінювання МСПР (2 категорії)
- Зміст курсу МСПР (2 категорії)
- 103 група, факультет іноземних мов 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- 105 група, факультет іноземних мов 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Тематика проектів з "Основ інформатики та ІКТ" і "ІУЛ" 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 12-2, факультет філології та журналістики, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 12-1, факультет філології та журналістики, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 11-2, факультет філології та журналістики, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 11-1, факультет філології та журналістики, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- 104 група, факультет іноземних мов 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 12-2, факультет історії та права, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 11-2, факультет історії та права, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 11-1, факультет історії та права, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 12-2, факультет фізичного виховання, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 11-2, факультет фізичного виховання, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 11-1, факультет фізичного виховання, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Методи віковї психології 16 група Бондаренко Катерини (2 категорії)
- 17 група, фізико-математичний факультет, 2013-2014 н.р. (2 категорії)
- Група 13-1, факультет історії та права, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Група 13-2, факультет історії та права, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Графік вивчення курсу МСПР (2 категорії)
- Менеджмент соціально-педагогічної роботи (2 категорії)
- Будова атому. Постулати Бора. Пояснення спектра атома Гідрогену №13 групи ПГФ, 2014 (2 категорії)
- 17 група, фізико-математичний факультет, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Сторінка координування курсу «Теорія і методика викладання футболу» (2 категорії)
- Сторінка координування курсу «Основи теорії та методики спортивного тренування» (2 категорії)
- Соціально-педагогічне проектування (2 категорії)
- 15-2 група, спеціальність "Біологія" 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- 15-1 група, спеціальність "Біологія" 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- 13 група, спеціальність "Хімія" 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Навчальний курс "Практична граматика англійської мови (1 курс)" (2 категорії)
- Навчальний курс "Юридична психологія" (2 категорії)
- Проект з "ОІ та ІКТ" і "Археології": "Поховальний обряд скіфських племен". - 12 група ФІП , Ковальов Дмитро (2 категорії)
- Група 12-1, факультет історії та права, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Історія створення ”Енеїди”. Творче наслідування поем Гомера в “Енеїді”.. (2 категорії)
- Група 14-2, факультет історії та права, 2014-2015 н.р. (2 категорії)
- Корисні посилання для спеціальності "Статистика", 2014 (2 категорії)
Переглянути (попередні 500 • наступні 500) (20 • 50 • 100 • 250 • 500).