Відмінності між версіями «Проект з інформатики: " ТОП-15 популярних марок легкових авто " - СТ17Б ФМФ, 2018»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 132: Рядок 132:
 
=='''''<font color='black' size=5>Статистика</font>'''''==
 
=='''''<font color='black' size=5>Статистика</font>'''''==
  
 +
У 2017 році автомобільним дилерам вдалося встановити посткризовий рекорд продажів нових автомобілів, - повідомляє AUTO-Consulting. За 12 місяців обсяг продажів нових авто становив 80271 автомобіль, що на 24,5% більше.
 +
Рік виявився дуже успішним для операторів автомобільного ринку, навіть не дивлячись на суттєву конкуренцію з потоками старого імпорту, які виросли також значно. Поставки б-у автомобілів сильно позначилися на сегменті бюджетних авто, в першу чергу китайських брендів. Страждали від цієї конкуренції також ЗАЗ і Lada. А ось середній ціновий сегмент, а особливо авто преміальних брендів, покупці яких звикли до нових автомобілів, і стали драйверами зростання автопродажів.
 +
 +
Лідером українського авторинку в 2017 році в черговий раз стала Toyota. Дилери японського бренду наростили продажі на 25,5%, чого виявилося достатньо для стабільних позицій лідера. Відразу три моделі Toyota виявилися в Топ-10 найпопулярніших в Україні. Це - RAV4 (4 місце). Toyota Corolla (7-е) і Camry (9 місце).
 +
 +
На другому місці за підсумками 2017 року, як і роком раніше, - Renault. Але тепер відрив від Toyota скоротився, а в окремі місяці, наприклад в грудні, Renault вже випереджала японських конкурентів. Та й зростання продажів у Renault за підсумками року склав 36,7%. У Топ-10 популярних моделей у Renault відразу два представники: 2-е місце у Duster, а 3-е у Logan.
 +
 +
На третьому місці в 2017 р, як і роком раніше, виявився Volkswagen. Тактику, яку використовував імпортер для досягнення цього результату, він не міняв з минулого року. Змінилася лише модель-бестселер. У 2017 році ним виявився VW Golf Variant. І знову, це спрацювало.
 +
 +
Четверте місце за підсумками 2017 року був за Skoda, але чеський бренд збільшив продажі на 37%. У Skoda найбільш популярною моделлю традиційно стала Octavia, яка зайняла 5-е місце в числі найпопулярніших моделей в Україні.
 +
 +
 +
Стабільно на 5-му місці опинилася і Kia, але з досить вражаючим зростанням продажів в 33,8%. І вже котрий рік поспіль KIA Sportage став найбільш продаваною моделлю в Україні. Тільки одного Sportage дилерам Kia вдалося продати 3715 штук, що майже на 1000 штук більше, ніж рік тому.
 +
 +
Якщо перші 5 місць на авторинку залишилися незмінними з минулого року, то далі вже пішли зміни. На 6-е за 2017 рік вдалося вибитися Hyundai, а модель Tucson увійшла в число найпопулярніших також на 6-му місці.
 +
 +
Поліпшив позицію до 7-го мета і Nissan. Дилерам вдалося збільшити продажі на 34%. У Топ-10 найпопулярніших моделей у бренду увійшов Qashqai.
 +
 +
Ford за підсумками 2017 го виявився на 8-му місці і знизив продажі на 6,7%. А на 9-е місце вийшла Mazda, дилери якої продемонстрували 15% -ий ріст продажів. Це дозволило піднятися хедлайнером бренду - кросоверу CX-5 на 15-е місце серед найпопулярніших моделей українського авторинку.
 +
 +
Другий рік поспіль в Топ-10 українського авторинку входить і преміальний бренд, і другий рік поспіль - це BMW. Якщо в минулому році це сприймалося як сенсація, то в 2017-му це вже стало нормою. BMW проводила цікаву маркетингову політику і це дозволило баварцям тримати в тонусі всіх преміальних конкурентів, навіть не дивлячись на зниження обсягів.
 +
 +
Показово, що буквально за крок від Топ-10 виявилося ще відразу два преміальних бренду: Audi і Mercedes-Benz, що говорить про підвищений попит на преміум в українських покупців.
  
 
=='''''<font color='black' size=5>Матеріали проекту</font>'''''==
 
=='''''<font color='black' size=5>Матеріали проекту</font>'''''==

Версія за 22:28, 28 листопада 2018

Foto legkovie avtomobili kupit avto s probegom kupit mashinu kupit bu avto kupit-prodat avtomob.jpg

ТОП-15 популярних марок легкових авто

У наш час легковий автомобіль — це один з найбільш розповсюджених видів транспорту.

Щорічно з конвеєрів автозаводів сві­ту сходить понад 50 мільйонів автомобілів.

Ідея проекту

Ідея: Продемонструвати як змінилася Топ-15 популярних марок легкових автомобілів за декілька останніх років.

Автор проекту

Боса Анна Дмитрівна

Основна інформація про марки авто та автомобільні корпорації

  • Toyota

Toyota.jpg

Тойота Мотор Корпорейшн(Toyota Motor Corporation) — японська автомобільна корпорація, що входить до складу фінансово-промислової групи «Тойота». Одна з найбільших автомобільних компаній світу. Випускає свою продукцію під різними марками, зокрема, «Дайхацу», «Лексус», «Тойота», «Хіно». Штаб-квартира розташована у місті Тойота, префектура Айті, Японія. Компанія Тойота за своїм рівнем ринкової капіталізації (бл. 220 млрд доларів США у травні 2007 р.) є найдорожчою у світі серед автомобілебудівних компаній.

  • Renault

Renault.png

«Groupe Renault» — транснаціональна група підприємств і компаній, яка виробляє кілька марок автомобілів та має промислові об'єкти і комерційні установи в 134 країнах Світу. Група має 36 виробничих майданчиків, 12 700 точок продажів і більше 180 000 співробітників. До складу продукції групи входить п'ять марок: Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA. Основою «Groupe Renault» є Renault S.A.S. — французька приватна автомобільна компанія із значною часткою державного капіталу (15,01 % акцій), друга за величиною в країні.

Основна продукція — легкові, вантажні, спортивні автомобілі, мікроавтобуси та складові частини до них. Штаб-квартира розташована в Булонь-Біянкур (маленьке містечко поблизу Парижа).

Надходження від діяльності Групи Renault за підсумками 2017 р. зросли на 14,7 % і становили 58,770 млн. євро. Загальносвітові продажі автомобілів, вироблених Групою Renault, зросли на 8,5% і становили 3,76 млн. пасажирських та легких комерційних автомобілів.

  • Volkswagen

Volkswagen.jpg

Volkswagen — німецька автобудівна фірма та відповідна марка або бренд; головна та «фірмостворююча» серед декількох інших, які належать концерну Volkswagen AG.

Створена в 1930-х роках ХХ ст. як автобудівник для «простого народу». Протягом своєї історії та завдяки політиці керівництва, компанія стала світовим і європейським лідером в галузі масового автомобілебудування. У 21-му ст. Фольксваген за тиражем продукції сперечається за 1-ше місце в світі з Toyota та General Motors. За якістю та технологічним поступом в галузі «автомобілів для народу» Фолькваген своїми окремими моделями посягає на ринок авто преміум-класу та класу «люкс».

  • Škoda

Skoda.jpg

Škoda Auto — чеський виробник автомобілів та двигунів з міста Млада-Болеслав, що з 1991 року належить до автомобільного концерну Volkswagen AG.

У 2009 році фірма випустила 684 226 транспортних засобів. Автомобілі Škoda експортуються до більше, ніж 70-ти країн світу.

  • Kia

Kia.jpg

Kia Motors Corporation (вимовляється Кіа моторс корпорейшн) — корейська автомобілебудівна компанія, другий автовиробник у Південній Кореї і сьомий у світі. У 2009 році продано більше 1,6 мільйона автомобілів KIA. Офіційний слоган компанії — «The Power to Surprise».

  • Ford

Ford.jpg

Ford (Ford Motor Company) — американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів під маркою Ford.

Четвертий в світі виробник автомобілів за обсягом випуску за весь період існування; в даний час - третій на ринку США після GM і Toyota, і другий в Європі після Volkswagen.

Посідає дев'яте місце в списку найбільших публічних компаній США Fortune 500 за станом на 2015 рік і 27 місце в списку найбільших світових корпорацій Global 500 2015 року. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Дірборн в передмісті Детройта в штаті Мічиган. Близько п'ятої частини доходів від продажів продукції і послуг, що надаються становить федеральний клієнтський сектор обслуговування військових замовлень (без урахування іноземних замовників американського озброєння і військової техніки).

  • Hyundai

Hyundai.png

Hyundai Motor Company (в переводе «Современность») — південнокорейська автомобілебудівна компанія. Найбільший автовиробник у країні і четвертий в світі. Штаб-квартира розташована в Сеулі. Компанія входить в Hyundai Kia Automotive Group. Серед акціонерів компанії - виробник автокомпонентів Hyundai Mobis (20,78%), національний пенсійний фонд Кореї (5,95%). Капіталізація на грудень 2010 року - $ 34,99 млрд. Голова ради директорів і головний керуючий компанії - Чон Мон Гу.

  • Nissan

Nissan.jpg

Nissan Motor Co. — японська автомобільна компанія, одна з найбільших у світі. Компанія заснована в 1933 році. Штаб-квартира до 2010 року була в Токіо, потім перенесли в Йокогаму.

2012 роre Nissan займала 6-те (8 у 2010) місце в світі за кількістю вироблений авто після Toyota, General Motors, Volkswagen Group, Hyundai Motor Group та Ford. Разом, Renault-Nissan займають четверте місце у світі. Nissan — найбільший японський виробник в Китаї, Росії та Мексиці.

2018 року компанія заявила про поступове повне припинення продажу своїх дизельних автомобілів в Європі. Це зокрема обумовлено падінням попиту на цей вид двигунів у світі.

  • BMW

BMW.png

Bayerische Motoren Werke AG або скор. BMW — німецький автобудівний та авіамоторний концерн і однойменна торгова марка автомобілів преміум- та люкс-класу і мотоциклів. Концерн є материнською фірмою (холдингом) об'єднання BMW Group, в яке входять такі окремі виробництва: мотоцикли BMW, автомобілі марок BMW, Rolls-Royce, MINI, дочірні виробництва BMW M, BMW. Штаб-квартира BMW в Мюнхені, Німеччина.

  • ZAZ

Zaz.png

ЗАЗ — марка автомобілів і автобусів українського виробництва, автотранспортна продукція, що вироблялися ГРП «АвтоЗАЗ-мотор», ВАТ «АвтоЗАЗ», СП «АвтоЗАЗ-Daewoo» та ЗАТ «ЗАЗ».

Початок історії Запорізького Автомобільні Заводу покладено в 1863 році з чотирьох невеликих майстерень колоніста Я. Коопа, що випускають сільськогосподарські машини і обладнання. Після революції в 1921 році завод почав роботу під ім'ям Комунар і продовжував випуск сільськогосподарських машин. Після ВВВ - 18 червня 1959 - вийшов перший дослідний автомобіль «ЗАЗ-965« Запорожець », який у свій час був культовим у автолюбителів Радянського Союзу.

  • Mazda

Mazda.jpg

Mazda Motor Corporation — японська автомобілебудівна компанія, що виробляє автомобілі «Мазда». Штаб-квартира — в Хіросімі, Японія. Входить до великого корпоративного конгломерату — холдингу Sumitomo Group. Заснована 1920 року Дюдзіро Мацудою.

  • Mercedes-Benz

Mercedes-benz.jpg

Mercedes-Benz або просто Мерседес — німецька торгова марка транспортних засобів та назва ряду компаній-автовиробників, що належать автобудівному концерну «Даймлер» (нім. Daimler AG) та/або виробляють продукцію під цією маркою. Торгова марка належить автобудівному концерну Daimler AG.

Автомобільна марка була заснована у 1926 році Паулем Даймлером. Штаб-квартира розташована Штутгарті, Німеччина.

  • Suzuki

Suzuki.jpg

Suzuki Motor Corporation — японська машинобудівна компанія, заснована в 1909 році. Штаб-квартира — у місті Хамамацу, префектура Сідзуока, Японія. Засновник- Мічіо Судзукі (Michio Suzuki).

  • Audi

Audi.jpg

Audi — з 1909 року німецький виробник автомобілів. Заснована Августом Хорхом. Штаб-квартира розташована в місті Інгольштадт, Німеччина. У 1928 році компанію купує Йорген Расмуссен. Сьогодні компанія займається виготовленням престижних автомобілів.

Витоки компанії складні і починаються з початку 20 століття: початкові підприємства (Horch і Audiwerke), засновані інженером Августом Хорхом, і два інших виробника (DKW і Wanderer), об'єднуються у компанію Auto Union у 1932 році. Сучасна епоха Audi почалася в 1960-х роках, коли Auto Union був придбаний компанією Volkswagen у фірми Daimler-Benz. Після перезапуску бренду Audi із введенням в 1965 році серії Audi F103, Volkswagen об'єднав Auto Union з NSU Motorenwerke у 1969 році, створюючи таким чином сучасну компанію.

  • Peugeot

Peugeot.jpg

Peugeot(«Пежо» Peugeot SA) — найбільша приватна французька автомобільна компанія, що спеціалізується на випуску легкових, спортивних і гоночних автомобілів, а також спеціальних автомобілів, мотоциклів та велосипедів, двигунів. У 1974 році об'єдналась з компанією «Citroën» в єдиний концерн «PSA Peugeot Citroën» («Пежо-Сітроен»). Штаб-квартира розташована в Парижі, Франція.

  • Ravon

Ravon.jpg

Ravon - національна автомобілебудівна марка Узбекистану, заснована в 2015 році.

На презентації нової марки в Москві, представник компанії «UzAutoSanoat» заявив, що слово RAVON є абревіатурою вислову «Reliable Active Vehicle On Road» (буквально «надійний активний автомобіль на дорозі»). Також слово Ravon, з узбецької мови перекладається як «світла, чиста, рівна, пряма дорога» або «легкий шлях».

Автомобілі марки Ravon проводиться на Аcакінском автомобільному заводі GM Uzbekistan.

  • Mitsubishi

Mitsubishi.jpg

Mitsubishi Motors Corporation (Міцубіші Моторс Корпорейшн) — транснаціональна автомобілебудівна компанія, входить в групу Mitsubishi — найбільшої виробничої групи Японії. Штаб-квартира — в Токіо (р-н Мінато). В 1970 році Mitsubishi Motors була сформована з підрозділу Mitsubishi Heavy Industries.

Mitsubishi FUSO Truck & Bus Corporation — окремий підрозділ Mitsubishi Motors Corporation, який виробляє вантажівки та автобуси. Основним власником підрозділу є Daimler AG, якому належить 89,29% Mitsubishi FUSO.

Статистика

У 2017 році автомобільним дилерам вдалося встановити посткризовий рекорд продажів нових автомобілів, - повідомляє AUTO-Consulting. За 12 місяців обсяг продажів нових авто становив 80271 автомобіль, що на 24,5% більше. Рік виявився дуже успішним для операторів автомобільного ринку, навіть не дивлячись на суттєву конкуренцію з потоками старого імпорту, які виросли також значно. Поставки б-у автомобілів сильно позначилися на сегменті бюджетних авто, в першу чергу китайських брендів. Страждали від цієї конкуренції також ЗАЗ і Lada. А ось середній ціновий сегмент, а особливо авто преміальних брендів, покупці яких звикли до нових автомобілів, і стали драйверами зростання автопродажів.

Лідером українського авторинку в 2017 році в черговий раз стала Toyota. Дилери японського бренду наростили продажі на 25,5%, чого виявилося достатньо для стабільних позицій лідера. Відразу три моделі Toyota виявилися в Топ-10 найпопулярніших в Україні. Це - RAV4 (4 місце). Toyota Corolla (7-е) і Camry (9 місце).

На другому місці за підсумками 2017 року, як і роком раніше, - Renault. Але тепер відрив від Toyota скоротився, а в окремі місяці, наприклад в грудні, Renault вже випереджала японських конкурентів. Та й зростання продажів у Renault за підсумками року склав 36,7%. У Топ-10 популярних моделей у Renault відразу два представники: 2-е місце у Duster, а 3-е у Logan.

На третьому місці в 2017 р, як і роком раніше, виявився Volkswagen. Тактику, яку використовував імпортер для досягнення цього результату, він не міняв з минулого року. Змінилася лише модель-бестселер. У 2017 році ним виявився VW Golf Variant. І знову, це спрацювало.

Четверте місце за підсумками 2017 року був за Skoda, але чеський бренд збільшив продажі на 37%. У Skoda найбільш популярною моделлю традиційно стала Octavia, яка зайняла 5-е місце в числі найпопулярніших моделей в Україні.


Стабільно на 5-му місці опинилася і Kia, але з досить вражаючим зростанням продажів в 33,8%. І вже котрий рік поспіль KIA Sportage став найбільш продаваною моделлю в Україні. Тільки одного Sportage дилерам Kia вдалося продати 3715 штук, що майже на 1000 штук більше, ніж рік тому.

Якщо перші 5 місць на авторинку залишилися незмінними з минулого року, то далі вже пішли зміни. На 6-е за 2017 рік вдалося вибитися Hyundai, а модель Tucson увійшла в число найпопулярніших також на 6-му місці.

Поліпшив позицію до 7-го мета і Nissan. Дилерам вдалося збільшити продажі на 34%. У Топ-10 найпопулярніших моделей у бренду увійшов Qashqai.

Ford за підсумками 2017 го виявився на 8-му місці і знизив продажі на 6,7%. А на 9-е місце вийшла Mazda, дилери якої продемонстрували 15% -ий ріст продажів. Це дозволило піднятися хедлайнером бренду - кросоверу CX-5 на 15-е місце серед найпопулярніших моделей українського авторинку.

Другий рік поспіль в Топ-10 українського авторинку входить і преміальний бренд, і другий рік поспіль - це BMW. Якщо в минулому році це сприймалося як сенсація, то в 2017-му це вже стало нормою. BMW проводила цікаву маркетингову політику і це дозволило баварцям тримати в тонусі всіх преміальних конкурентів, навіть не дивлячись на зниження обсягів.

Показово, що буквально за крок від Топ-10 виявилося ще відразу два преміальних бренду: Audi і Mercedes-Benz, що говорить про підвищений попит на преміум в українських покупців.

Матеріали проекту

Малюнки

Карта знань

Відео

Інфографіка

Інтернет ресурси проекту

Сайти зі стастичними даними

Додаткові матеріали проекту

Посилання на файли, презентації та інші корисні матеріали

Результати проекту

Звіт у вигляді презентації.