Відмінності між версіями «Проект з інформатики: "Шкідливі звички" - №17 групи ФМФ, 2014.»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Додаткові матеріали проекту)
(Додаткові матеріали проекту)
Рядок 30: Рядок 30:
 
[[https://www.google.com.ua, картинки]]
 
[[https://www.google.com.ua, картинки]]
 
[[http://vg-school5.at.ua, презентації, шкідливі звички]]
 
[[http://vg-school5.at.ua, презентації, шкідливі звички]]
 +
#[http://wiki.kspu.kr.ua/index.php/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:New-Mind-Map_15j8v.jpg карта знань]
  
 
==Результати проекту==
 
==Результати проекту==
  
 
Звіт у вигляді презентації.
 
Звіт у вигляді презентації.

Версія за 10:09, 3 квітня 2014

Проект з інформатики: "Шкідливі звички"

Ідея проекту

Сприяти проведенню профілактичної роботи серед якнайбільшої кількості дітей та підлітків щодо вживання алкоголю, тютюну, наркотиків, порушення режиму дня та харчування, створення стресових ситуацій тощо. Розвивати в учнів навички свідомо керувати власною поведінкою, робити правильний вибір у житті на користь здоров’ю; приймати відповідальні рішення; орієнтувати учнів на пріоритети вічних загальнолюдських цінностей життя і здоров’я; поінформувати школярів про негативні наслідки дії тютюну на організм людини; розвивати вміння та навички свідомого вибору здорового способу життя, вміння самостійно працювати з науково-популярною літературою, здійснювати підбір відповідного матеріалу, опрацьовувати й узагальнювати його; навчати підлітків різних форм просвітницької роботи; допомогти отримати досвід успішної самореалізації; виховувати психологічну протидію тютюнопалінню.

Автор проекту

Маленко Тетяна Олександрівна

Матеріали проекту

Шкідлива звичка – це така залежність людини від чогось зовнішнього, яка поневолі і губить її. В одному з тлумачних словників подане таке визначення шкідливої звички: “Стан рабської залежності від якоїсь звички або чогось, що може в психологічному чи фізичному плані сприяти появі звички(наприклад, від якихось наркотичних речовин), причому залежність ця така сильна , що неможливість подолання звички серйозно травмує людину”. Оскільки людина може бути схильна до шкідливих звичок фізично, і оскільки вони часто викликають ускладнення суто медичні, ці звички часто вважають захворюваннями. Поява більшості шкідливих звичок зумовлена свідомими рішеннями і духовними проблемами людини. Дуже багато є факторів, до яких люди можуть відчувати нездоланний потяг. І більшість якраз невинні: їжа, робота, заняття спортом, покупки, пігулки… Наркотики і алкоголь. Найбільш очевидним і найчастіше згадуваними є звички, пов’язані з речовинами, які діють на психіку. Такі речовини створюють фізичну, емоційну й соціальну залежність. Інші речовини викликають галюцинацію. Депресанти типу алкоголю можуть тимчасово зняти надмірну стурбованість і зайвий самоконтроль. Їжа. За допомогою їжі деякі з нас намагаються задовільнити не тільки природні потреби наших тіл, але й ненажерливі емоційні та духовні бажання. Чим більше ми їмо в своє задоволення, тим більше ростуть потреби нашого тіла. Радість насичення від нас наче втікає, і щоб її наздогнати, їсти треба все більше і більше. Утворюється зачароване коло. Спроби розірвати це коло можуть привести до залежності. Тілесні задоволення.

Інтернет ресурси проекту

[картинки] [вікіпедія] [шкідливі звички] [фактори зниження життєдіяльності] [реферат]

Додаткові матеріали проекту

[відео, вплив алкоголю на організм людини] [відео, правда про наркотики] [відео, вплив тютюна на організм людини] [картинки] [презентації, шкідливі звички]

  1. карта знань

Результати проекту

Звіт у вигляді презентації.