Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті". Мостіпан Олег»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 8: Рядок 8:
 
* '''Вік учнів:'''12-14 років
 
* '''Вік учнів:'''12-14 років
 
* '''Стислий опис проекту:''' Проект з образотворчого мистецтва «Казки оживуть!» призначений для ознайомлення учнів із ілюстрацією, роботою художників – ілюстраторів, головними засобами виразності в ілюстраціях.
 
* '''Стислий опис проекту:''' Проект з образотворчого мистецтва «Казки оживуть!» призначений для ознайомлення учнів із ілюстрацією, роботою художників – ілюстраторів, головними засобами виразності в ілюстраціях.
Учні отримують заздалегідь обрану вчителем казку. Читають її та переглядають веб-ресурси з цієї тематики. Та починають роботу над ілюстраціями.
+
Учні проводять опитування серед однолітків та батьків і визначають чи актуальна тема дослідження. Далі переглядають веб-ресурси за цією тематики та шукають додадковий матеріл самостійно. Аналізують інформацію на достовірність даних на знайдених веб-ресурсах за поданими критеріями. Роблять висновок щодо роботи художників – ілюстраторів та їх головними засобами виразності в ілюстраціях.
Приймаються ілюстрації у вигляді малюнків (Техніка довільна). Роботи повинні бути оригінальними та авторськими. До роботи необхідно надати опис та фрагмент тексту (до якого зображенну певну ілюстрацію). Для участі приймається серія ілюстрацій (до 5 робіт).
+
Результати свого дослідження учні представляють у вигляді мультимедійної презентації з доповіддю та буклетом. Захист проводиться на конференції. Переможці нагороджуються.
Захист проводиться на конференції. Переможці нагороджуються.
+
 
</big>
 
</big>
  

Версія за 23:05, 27 листопада 2017

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Kazki.png ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Загальна інформація прокту

  • Предмет: Образотворче мистецтво
  • Навчальна тема: "Казки оживуть!"
  • Вік учнів:12-14 років
  • Стислий опис проекту: Проект з образотворчого мистецтва «Казки оживуть!» призначений для ознайомлення учнів із ілюстрацією, роботою художників – ілюстраторів, головними засобами виразності в ілюстраціях.

Учні проводять опитування серед однолітків та батьків і визначають чи актуальна тема дослідження. Далі переглядають веб-ресурси за цією тематики та шукають додадковий матеріл самостійно. Аналізують інформацію на достовірність даних на знайдених веб-ресурсах за поданими критеріями. Роблять висновок щодо роботи художників – ілюстраторів та їх головними засобами виразності в ілюстраціях. Результати свого дослідження учні представляють у вигляді мультимедійної презентації з доповіддю та буклетом. Захист проводиться на конференції. Переможці нагороджуються.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Mnstr.jpg

Діяльність учнів та вчителя

План роботи учня у проекті

Діяльність учнів у проекті (етапи реалізації проекту)

Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання.

1 етап

Вчитель ознайомлює з основними поняттями про проект: тему, основні положення. Учні переглядають презентацію проекту та обговорюють поставлену проблему, її актуальність та значення для різних видів людської діяльності. Знайомляться із переліком підібраних інформаційних ресурсів. Кожен має для себе обрати значення кольору в певному виді людської діяльності. Отримання інформації з приводу бажаного кінцевого результату та критерії оцінювання.

2 етап

Опитування серед однолітків та батьків за запропонованою вчителем схемою. Визначення рівня інтересу до проблеми дослідження.

3 етап

Перегляд, запропонованих вчителем, веб-ресурсів, та пошук інших на задану тему. Учень остаточно визначається з напрямом свого дослідження. Пошук та збір інформації за визначеною проблемою.

4 етап

аналіз та оцінювання веб-ресурсів. Визначення веб-сайтів з найбільш достовірною інформацію.

5 етап

Підведення підсумків досліджень та підготовка до презентації результатів. Заповнення кросворду, проходження підсумкового тестування

6 етап

Створення мультимедійної презентації та буклету.

Методичні та дидактичні матеріали проекту

Мультимедійна презентація проекту:


Наприклад, Презентація проекту "25 кадр. Міф або реальність"

Календар подій проекту:

Google Календар

Методичні та дидактичні матеріали

  1. Тести
  2. Опитування і анкети
  3. Спільно створені матеріали (Google)
  4. Ігри
  5. Стінгазета (
  6. Електронний журнал
  7. ....

Спілкування між учасниками проекту

  • Чат
  • Форум
  • Блог
  • Спільнота на базі соціальних мереж
  • Skype
  • Telegram
  • Viber
  • Wiki-сторінка
  • Сайт
  • .....

Наприклад, Блог проекту "25 кадр. Міф або реальність?"

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Електронні ресурси

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка