Відмінності між версіями «Портфоліо Ашурової Анни до проекту "ШІ"»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 26: Рядок 26:
  
 
==Опитування до проекту==
 
==Опитування до проекту==
Google Форми (посилання на опитування)
+
Google Форми ( https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfa5fXLzXr89DHWH3xY5N6AzBp7GvYOvYG2hUoZ8xwqN4g8sA/viewform?usp=sf_link )
  
 
==Фотоальбом до проекту==
 
==Фотоальбом до проекту==

Версія за 22:26, 15 квітня 2019


Тема статті

Штучний інтелект у повсякденному житті
Introducing-microsoft-research-ai 399x225-1.jpg

Опис проблеми

Поки ти поспішаєш на роботу, мобільний телефон планує візит до лікаря, враховуючи показники твого здоров’я, у навушниках лунає ідеальна музична добірка, на дорогах зникли затори, а чашка гарячої кави вже чекає на столі. Звучить нереалістично? Втілити цей сценарій у життя стає можливим завдяки використанню алгоритмів машинного навчання.
Більшість прикладів використання ШI – від комп’ютерів, що грають у шахи, до автономних роботизованих систем, – все ще залежать від людського фактору і потребують глибокого навчання. Однак, навіть на етапі свого нинішнього прогресу вони глобально впливають на життєдіяльність всього суспільства, формуючи нові уявлення про майбутнє і перспективи розвитку надсучасних технологій.Сьогодні багато технологій створюються на базі штучного інтелекту. Медицина не лишилась осторонь цих тенденцій. Можливості застосування для діагностики й лікування досить різноманітні, а іноді справді курйозні.

67a6b6fc357b09d44fd09ac360735c7d.jpg


У побуті основним прикладом є розробка та впровадження «розумних будинків». Перші версії таких будинків вже представлені на виставках сучасної техніки. Зараз розробники надають можливість віддаленого доступу до певних компонентів (наприклад дистанційне ввімкнення пристроїв, налаштування клімат-контролю, відеоспостереження в режимі онлайн), але у майбутньому передбачається, що система будинку буде аналізувати поведінку мешканців та налаштовувати роботу окремих компонентів відповідно до їхніх звичок.


Ми живемо у час неймовірно швидкого технологічного прогресу. Алгоритми ШІ вже сьогодні допомагають автоматизувати різні процеси — від елементарної відправки листів до бронювання авіаквитків.

Блог до проекту

[ https://ann44b.blogspot.com/ ]

Мультимедійна презентація

[ https://docs.google.com/presentation/d/1L4iV_cjQqI1F0EHk8aE8nQaoF4uzzPkTRz_VabWOYhk/edit#slide=id.g55a9cbd8fc_0_20 ]

Календар подій проекту:

Google Календар ( https://calendar.google.com/calendar/r/month/2019/4/1?tab=oc&pli=1&t=AKUaPmaiSy_5MoDgIj_xaAAyO1iEb2Yte6byqb7IWUYC6yOfK3ERfUsPDrAyF1KisGcSg6-iltiuOHm972M9muvO-KWzVi5aMQ%3D%3D )

Опитування до проекту

Google Форми ( https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfa5fXLzXr89DHWH3xY5N6AzBp7GvYOvYG2hUoZ8xwqN4g8sA/viewform?usp=sf_link )

Фотоальбом до проекту

(https://drive.google.com/open?id=1jkGSQgD_FoHlc5sTjE23ZgWRJvaxYxmW)

Спілкування між учасниками проекту

  • Чат
  • Форум
  • Спільнота на базі соціальних мереж
  • Skype
  • Telegram
  • Viber
  • Wiki-сторінка
  • Сайт
  • .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Електронні ресурси

  1. ...
  2. ...
  3. ...


Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка