Обробка зображень та мультимедіа. I підгрупа. 2019р.

Матеріал з Вікі ЦДПУ
Перейти до: навігація, пошук

ArrowRommar.png Назад



Лабораторна робота №2

Студент Л. р. №2 I місце II місце III місце
Багаченко Дмитро №2 --- --- ---
Белоногов Віталій --- --- --- ---
Бобейко Артем --- --- --- ---
Бородач Віталій --- --- --- ---
Гуцул Віталій --- --- --- ---
Дзензура Олексій №2 Куценко Іван Бобейко Артем Рижак Сергій
Карелін Євгеній --- --- --- ---
Коробко Дмитро №2 --- --- ---
Куценко Іван №2 Дзензура Олексій Бобейко Артем Багаченко Дмитро
Марков Богдан --- --- --- ---
Рижак Сергій №2 Дзензура Олексій Куценко Іван Бобейко Артем
Шевчук Максим №2 --- --- ---
Якушко Максим №2 --- --- ---

Лабораторна робота №3

Лабораторна робота №4

Студент Л. р. №4 I місце II місце III місце
Багаченко Дмитро --- --- --- ---
Белоногов Віталій --- --- --- ---
Бобейко Артем --- --- --- ---
Бородач Віталій --- --- --- ---
Гуцул Віталій --- --- --- ---
Дзензура Олексій №4 --- --- ---
Карелін Євгеній --- --- --- ---
Коробко Дмитро --- --- --- ---
Куценко Іван №4 --- --- ---
Марков Богдан --- --- --- ---
Рижак Сергій --- --- --- ---
Шевчук Максим №4 --- --- ---
Якушко Максим --- --- --- ---

Лабораторна робота №5

Студент Л. р. №5 I місце II місце III місце
Багаченко Дмитро --- --- --- ---
Белоногов Віталій --- --- --- ---
Бобейко Артем --- --- --- ---
Бородач Віталій --- --- --- ---
Гуцул Віталій --- --- --- ---
Дзензура Олексій №5 --- --- ---
Карелін Євгеній --- --- --- ---
Коробко Дмитро --- --- --- ---
Куценко Іван №5 --- --- ---
Марков Богдан --- --- --- ---
Рижак Сергій --- --- --- ---
Шевчук Максим №5 --- --- ---
Якушко Максим --- --- --- ---

Лабораторна робота №6

Студент Л. р. №6 I місце II місце III місце
Багаченко Дмитро --- --- --- ---
Белоногов Віталій --- --- --- ---
Бобейко Артем --- --- --- ---
Бородач Віталій --- --- --- ---
Гуцул Віталій --- --- --- ---
Дзензура Олексій --- --- --- ---
Карелін Євгеній --- --- --- ---
Коробко Дмитро --- --- --- ---
Куценко Іван №6 --- --- ---
Марков Богдан --- --- --- ---
Рижак Сергій --- --- --- ---
Шевчук Максим №6 --- --- ---
Якушко Максим --- --- --- ---

Лабораторна робота №7

Студент Л. р. №7 I місце II місце III місце
Багаченко Дмитро --- --- --- ---
Белоногов Віталій --- --- --- ---
Бобейко Артем --- --- --- ---
Бородач Віталій --- --- --- ---
Гуцул Віталій --- --- --- ---
Дзензура Олексій №7 --- --- ---
Карелін Євгеній --- --- --- ---
Коробко Дмитро --- --- --- ---
Куценко Іван --- --- --- ---
Марков Богдан --- --- --- ---
Рижак Сергій --- --- --- ---
Шевчук Максим №7 --- --- ---
Якушко Максим --- --- --- ---