Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2019р.

Матеріал з Вікі ЦДПУ
Перейти до: навігація, пошук

ArrowRommar.png Назад



Лабораторна робота №2

Студент Л. р. №2 I місце II місце III місце
Андреєва Ольга Лабораторна робота 2 Федорова Анастасія Ізовіта Олесь Коріонов Дмитро
Антонова Катерина Лабораторна робота 2 Андреєва Ольга | Федорова Анастасія Ізовіта Олесь
Бельмега Сергій Лабораторна робота №2 Бельмега Карина Андреєва Ольга Коріонов Дмитро
Бельмега Карина Лабораторна робота №2 Бельмега Сергій Федорова Анастасія Андреєва Ольга
Кислий Олександр --- --- --- ---
Козін Іван Лабораторна робота №2 Федорова Анастасія Андреєва Ольга Антонова Катерина
Крейтор Богдан Лабораторна робота №2 --- --- ---
Руденко Кирило --- --- --- ---
Коріонов Дмитро Лабораторна робота 2 Федорова Анастасія Андреєва Ольга Антонова Катерина
Ізовіта Олесь Лабораторна робота №2 Андреєва Ольга Федорова Анастасія Коріонов Дмитро
Федорова Анастасія Лабораторна робота 2 Андреєва Ольга Ізовіта Олесь Антонова Катерина

Лабораторна робота №3

Студент Л. р. №3 I місце II місце III місце
Андреєва Ольга Лабораторна робота 3 Федорова Анастасія Антонова Катерина Ізовіта Олесь
Антонова Катерина Лабораторна робота 3 Андреєва Ольга Ізовіта Олесь Федорова Анастасія
Бельмега Сергій Лабораторна робота №3 --- --- ---
Бельмега Карина Лабораторна робота №3 --- --- ---
Кислий Олександр --- --- --- ---
Козін Іван --- --- --- ---
Крейтор Богдан --- --- --- ---
Руденко Кирило --- --- --- ---
Коріонов Дмитро Лабораторна робота №3 --- --- ---
Ізовіта Олесь Лабораторна робота 3 Коріонов Дмитро Федорова Анастасія Андреєва Ольга
Федорова Анастасія Лабораторна робота 3 Андреєва Ольга Ізовіта Олесь Антонова Катерина

Лабораторна робота №4

Студент Л. р. №4 I місце II місце III місце
Андреєва Ольга Лабораторна робота 4 --- --- ---
Антонова Катерина Лабораторна робота 4 Бельмега Карина Бельмега Сергій Андреєва Ольга
Бельмега Сергій Лабораторна робота №4 --- --- ---
Бельмега Карина Лабораторна робота №4 --- --- ---
Кислий Олександр --- --- --- ---
Козін Іван --- --- --- ---
Крейтор Богдан --- --- --- ---
Руденко Кирило --- --- --- ---
Коріонов Дмитро --- --- --- ---
Ізовіта Олесь Лабораторна робота №4 --- --- ---
Федорова Анастасія Лабораторна робота 4 --- --- ---

Лабораторна робота №5

Лабораторна робота №6

Лабораторна робота №7

Студент Л. р. №7 I місце II місце III місце
Андреєва Ольга --- --- --- ---
Антонова Катерина --- --- --- ---
Бельмега Сергій --- --- --- ---
Бельмега Карина --- --- --- ---
Кислий Олександр --- --- --- ---
Козін Іван --- --- --- ---
Крейтор Богдан --- --- --- ---
Руденко Кирило --- --- --- ---
Коріонов Дмитро --- --- --- ---
Ізовіта Олесь --- --- --- ---
Федорова Анастасія --- --- --- ---