Відмінності між версіями «Моє рідне місто (село)»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 20: Рядок 20:
 
#Зареєструватися у Вікі-КДПУ (wiki.kspu.kr.ua) відповідно вимогам: Ім’я користувача для входу в систему задається в наступній формі – "Прізвище Ім'я", наприклад, "Іванов Петро", і повинно співпадати з полем справжнє ім’я. (Така форма реєстрації надає можливість викладачу та іншим студентам легко шукати Ваші статті).
 
#Зареєструватися у Вікі-КДПУ (wiki.kspu.kr.ua) відповідно вимогам: Ім’я користувача для входу в систему задається в наступній формі – "Прізвище Ім'я", наприклад, "Іванов Петро", і повинно співпадати з полем справжнє ім’я. (Така форма реєстрації надає можливість викладачу та іншим студентам легко шукати Ваші статті).
 
#Після реєстрації у Вікі-середовищі автоматично створюється власна сторінка користувача (власний міні-сайт). Оформити власну сторінку користувача за шаблоном.
 
#Після реєстрації у Вікі-середовищі автоматично створюється власна сторінка користувача (власний міні-сайт). Оформити власну сторінку користувача за шаблоном.
#Створити статтю на Вікі-КДПУ, у якій висвітлити свій досвід та враження від реалізованого проекту за зразком [[Шаблон:Сторінка проекту "Соціальні мережі"]]. Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".  
+
#Створити статтю на Вікі-КДПУ, у якій висвітлити свій досвід та враження від реалізованого проекту за зразком [[Шаблон:Сторінка проекту "Моє рідне місто або село"]]. Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".  
 
#Переглянути веб-ресурс [http://google.com.ua Google] (http://google.com.ua) та зареєструватися.  
 
#Переглянути веб-ресурс [http://google.com.ua Google] (http://google.com.ua) та зареєструватися.  
#Переглянути веб-ресурс [http://bobrdobr.ru БобрДобр] та зареєструватися. Знайти і переглянути групу "Соціальні мережі", долучитися до цієї групи (http://bobrdobr.ru/group/4087663/). Здійснити пошук у мережі інтернет засобами пошукових систем, наприклад, www.google.com.ua, цікаві, повні, актуальні інформаційні ресурси де містилися відповіді на запитання поставлені на початку проекту (див. вище). Найкращі 5 ресурсів з відповідної теми зберегти у вигляді закладок у БобрДобр у власному аккаунті. Ці закладки добавити до групи "Соціальні мережі". Переглянути, які закладки вже є у цій групі. Вибрати найбільш для Вас цікаву і написати до неї коментарі.  
+
#Переглянути веб-ресурс [http://bobrdobr.ru БобрДобр] та зареєструватися. Знайти і переглянути групу "Соціальні мережі", долучитися до цієї групи (http://bobrdobr.ru/group/4087663/). Здійснити пошук у мережі інтернет засобами пошукових систем, наприклад, www.google.com.ua, цікаві, повні, актуальні інформаційні ресурси де містилися відповіді на запитання поставлені на початку проекту (див. вище). Найкращі 5 ресурсів з відповідної теми зберегти у вигляді закладок у БобрДобр у власному аккаунті. Ці закладки добавити до групи "Моє рідне місто або село". Переглянути, які закладки вже є у цій групі. Вибрати найбільш для Вас цікаву і написати до неї коментарі.  
 
#Проаналізувавши знайдену інформацію про соціальні мережі заповнити таблицю (можна змінювати шаблон таблиці) і розмістити її у власній статті:  
 
#Проаналізувавши знайдену інформацію про соціальні мережі заповнити таблицю (можна змінювати шаблон таблиці) і розмістити її у власній статті:  
 
[[Зображення:Gomingle.jpg|left|240px|]]
 
[[Зображення:Gomingle.jpg|left|240px|]]
Рядок 47: Рядок 47:
 
<TR><TD>............</TD><TD>  -  </TD><TD>  -  </TD><TD>  -  </TD><TD>  -  </TD></TR>
 
<TR><TD>............</TD><TD>  -  </TD><TD>  -  </TD><TD>  -  </TD><TD>  -  </TD></TR>
 
</TABLE>
 
</TABLE>
#Зробити висновки із проведеного дослідження, які представити у вигляді презентації [[Критерії оцінювання презентації до проекту "Соціальні мережі"]].
+
#Зробити висновки із проведеного дослідження, які представити у вигляді презентації [[Критерії оцінювання презентації до проекту "Моє рідне місто або село"]].
#Переглянути веб-ресурси для збереження презентацій [http://www.slideshare.net Slideshare] та '''Google Диск'''. (Зареєструватися у  ресурсі Slideshare, якщо Ви обрали цей сайт). Завантажити презентацію до проекту "Соціальні мережі". Посилання на презентацію розмістити у власній статті у Вікі-КДПУ.  
+
#Переглянути веб-ресурси для збереження презентацій [http://www.slideshare.net Slideshare] та '''Google Диск'''. (Зареєструватися у  ресурсі Slideshare, якщо Ви обрали цей сайт). Завантажити презентацію до проекту "Моє рідне місто або село". Посилання на презентацію розмістити у власній статті у Вікі-КДПУ.  
#Переглянути веб-ресурс для збереження цифрових фотографій [http://picasaweb.google.com.ua Picasa]. Зареєструватися у даному ресурсі, використовуючи власний аккаунт Google. Створити власний фотоальбом до проекту "Соціальні мережі", у якому розмістити  фотографії та ілюстрації до проекту (не менше 5 фото). Посилання на власний фотоальбом розмістити у власній статті у Вікі-КДПУ. Переглянути фотоальбом за адресою (https://picasaweb.google.com/101827070751252999094/HdjwDI) і до найбільш цікавих фото дописати коментарі (не менше 3-х коментарів по 3-5 речень).
+
#Переглянути веб-ресурс для збереження цифрових фотографій [http://picasaweb.google.com.ua Picasa]. Зареєструватися у даному ресурсі, використовуючи власний аккаунт Google. Створити власний фотоальбом до проекту "Моє рідне місто або село", у якому розмістити  фотографії та ілюстрації до проекту (не менше 5 фото). Посилання на власний фотоальбом розмістити у власній статті у Вікі-КДПУ. Переглянути фотоальбом за адресою (https://picasaweb.google.com/101827070751252999094/HdjwDI) і до найбільш цікавих фото дописати коментарі (не менше 3-х коментарів по 3-5 речень).
  
Бажаю успіхів!--[[Користувач:Копотий Виктория|Копотий Виктория]] 09:39, 1 жовтня 2013 (EEST)
+
Бажаю успіхів! --Копотій Вікторія 17:45, 23 вересня 2014 (EEST)
  
 
[http://kspu.kr.ua/ Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка]
 
[http://kspu.kr.ua/ Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка]
  
 
[[Категорія: Проект]]
 
[[Категорія: Проект]]

Версія за 16:45, 23 вересня 2014

Gerbcity.gif

Батьківщина для кожного з нас бере початок від тепла рідної домівки, тихої материнської пісні, чистої рідної мови. І хоч би де ми не перебували, куди б не пролягли наші нелегкі життєві дороги, ми завжди, хоча б у думках, повертаємось до рідних місць.

Населені пункти, як і люди, мають свою життєву історію, історію, яка є неповторною за своїм колоритом, зі своїми радощами й печалями. Вона манить у минуле, зове сучасників доторкнутись до святої спадщини предків, пробуджує інтерес до незвіданих пластів життя рідного народу. Чим дальше віддаляє нас час від подій минулого, тим більш величними постають вони в нашій уяві. Час може загладити рани від пережитого, але не в силі применшити велич подій минулого. Досконало зрозуміти сучасне не можна без знання історії рідного краю. Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не знаєш багатовікової історії свого рідного села, своєї родини.

358.jpg

Давайте знайдемо свої відповіді на такі запитання:

  • А ви знаєте історію рідного села?
  • Які відомі люди Ваші земляки?
  • Які історичні події пов'язані із вашим рідним селом?
  • ?
  • ?
  • ?

Завдання проекту «Моє рідне місто або село»
  1. Зареєструватися у Вікі-КДПУ (wiki.kspu.kr.ua) відповідно вимогам: Ім’я користувача для входу в систему задається в наступній формі – "Прізвище Ім'я", наприклад, "Іванов Петро", і повинно співпадати з полем справжнє ім’я. (Така форма реєстрації надає можливість викладачу та іншим студентам легко шукати Ваші статті).
  2. Після реєстрації у Вікі-середовищі автоматично створюється власна сторінка користувача (власний міні-сайт). Оформити власну сторінку користувача за шаблоном.
  3. Створити статтю на Вікі-КДПУ, у якій висвітлити свій досвід та враження від реалізованого проекту за зразком Шаблон:Сторінка проекту "Моє рідне місто або село". Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".
  4. Переглянути веб-ресурс Google (http://google.com.ua) та зареєструватися.
  5. Переглянути веб-ресурс БобрДобр та зареєструватися. Знайти і переглянути групу "Соціальні мережі", долучитися до цієї групи (http://bobrdobr.ru/group/4087663/). Здійснити пошук у мережі інтернет засобами пошукових систем, наприклад, www.google.com.ua, цікаві, повні, актуальні інформаційні ресурси де містилися відповіді на запитання поставлені на початку проекту (див. вище). Найкращі 5 ресурсів з відповідної теми зберегти у вигляді закладок у БобрДобр у власному аккаунті. Ці закладки добавити до групи "Моє рідне місто або село". Переглянути, які закладки вже є у цій групі. Вибрати найбільш для Вас цікаву і написати до неї коментарі.
  6. Проаналізувавши знайдену інформацію про соціальні мережі заповнити таблицю (можна змінювати шаблон таблиці) і розмістити її у власній статті:
Gomingle.jpg
-
МожливостіОднокласникиvkontakteFaceBookМой круг
Користувачі 1 000 000 - - -
Пошук людей - - - -
Спілкування - - - -
Обмін миттєвими повідомленнями - - - -
Розмови - - - -
Створення груп - - - -
Розміщення фотографій - - - -
Створення блогу, форуму - - - -
Розміщення аудиозапису - - - -
Розміщення відеофрагментів - - - -
Наявність календаря - - - -
Популярність - - - -
............ - - - -
  1. Зробити висновки із проведеного дослідження, які представити у вигляді презентації Критерії оцінювання презентації до проекту "Моє рідне місто або село".
  2. Переглянути веб-ресурси для збереження презентацій Slideshare та Google Диск. (Зареєструватися у ресурсі Slideshare, якщо Ви обрали цей сайт). Завантажити презентацію до проекту "Моє рідне місто або село". Посилання на презентацію розмістити у власній статті у Вікі-КДПУ.
  3. Переглянути веб-ресурс для збереження цифрових фотографій Picasa. Зареєструватися у даному ресурсі, використовуючи власний аккаунт Google. Створити власний фотоальбом до проекту "Моє рідне місто або село", у якому розмістити фотографії та ілюстрації до проекту (не менше 5 фото). Посилання на власний фотоальбом розмістити у власній статті у Вікі-КДПУ. Переглянути фотоальбом за адресою (https://picasaweb.google.com/101827070751252999094/HdjwDI) і до найбільш цікавих фото дописати коментарі (не менше 3-х коментарів по 3-5 речень).

Бажаю успіхів! --Копотій Вікторія 17:45, 23 вересня 2014 (EEST)

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка