Відмінності між версіями «Користувач:Дигадюк Оля»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
 
(не показано 7 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
''Конспект уроку на тему:''
+
== '''Дигадюк Ольга''' ==
 +
  
 +
студентка 32 групи фіз.-мат факультету.
  
Тематична атестація
 
  
 +
== '''Мої роботи''' ==
  
 +
 +
[[Конспект уроку №1 Дигадюк Ольги.]]
  
  
 
+
[[Конспект уроку №2 Дигагадюк Ольги.]]
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
Підготувала:
+
Студентка 32 – ої групи
+
Фізико – математичного
+
Факультету
+
Дигадюк Ольга
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
 
+
Тема. Тематична контрольна робота.
+
 
+
Тип уроку: оцінювання навчальних досягнень учнів.
+
 
+
Обладнання: програма для тестування.
+
 
+
Мета уроку: — дидактична: систематизація знань учнів, перевірка рівня засвоєння учнями теми «Ехсеl»:
+
—розвивальна: розвиток креативного мислення, розвиток уміння самостійно ставити запитання, розвиток уміння оцінювати й інтерпретувати матеріал;
+
— виховна: виховання толерантності, взаємоповаги.
+
 
+
Зміст уроку
+
1.Організаційний момент (2 хв.)
+
2.Виконання тематичної контрольної роботи (43 хв.)
+
Хід уроку
+
1.Організаційна частина.
+
Перевірка присутніх.
+
 
+
2.Виконання тематичної контрольної роботи.
+
I. Варіант 1
+
1. Назвіть види операторів Ехсеl
+
2.Як вставити комірку в таблицю?
+
3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок В6:Е8?
+
4. До комірки А2 ввели формулу =(В3+$H$2*С1). Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці А5?
+
5.Що є ознакою тексту?
+
6. Що таке «сортування списку»?
+
7. Що фіксується в посиланні G$5?
+
8. Скласти алгоритм заповнення стовпчика 2 прогресією -1,-2, -3,... 9. Скласти алгоритм копіювання з комірки С6 до комірки В2.
+
10. Що таке абсолютне посилання?
+
11. Які з названих посилань є відносними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1?
+
Варіант 2
+
1. Що таке ЕТ?
+
2. Як вставити стовпчик до таблиці?
+
3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок А6:D8?
+
4.До комірки В2 ввели формулу =($F$3+А2)*С1. Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці В6?
+
5. За яким краєм у комірці вирівнюються числа?
+
6. Що розуміють під фільтрацією даних?
+
7. Що фіксується в посиланні $Н5?
+
8. Скласти алгоритм заповнення рядка 2 прогресією 1,3, 5,...
+
9. Скласти алгоритм копіювання з комірки В6 до комірки А2.
+
10. Що таке відносне посилання?
+
11. Які з названих посилань є абсолютними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1?
+
II. Тестування
+
Правильну відповідь позначено «*».
+
 
+
1. Найменшою структурною одиницею розміщення даних на робочому аркуші в електронних таблицях є:
+
а) адреса комірки;
+
б) стовпчик;
+
в*) комірка;
+
г) курсор комірки.
+
 
+
2. Ознакою текстової інформації, що вводиться до комірки, є символ:
+
а) дорівнює;
+
б*) апостроф;
+
в) двокрапка;
+
г) долар.
+
 
+
3. Відносне посилання на комірку А1 у табличному процесорі Ехсеl записується у вигляді:
+
а*)А1
+
б)$A1
+
 
+
4.Файл книги Microcoft Excel має розширення:
+
а).xlb
+
б).mse
+
в).exe
+
г*).xls
+
 
+
5.До комірки В3 увели формулу =(D2+$F$2)*$G$2. Потім цю формулу поширили вниз. В комірці В6 записана формула:
+
а)=(D6+$F$2)*$G$2
+
б*)=(D5+$F$2)*$G$2
+
в)=(B6+$F$6)*$G$2
+
г)=(D5+$F$2)*$G$6
+
 
+
6. Посилання — це:
+
а) місце знаходження комірки в таблиці;
+
б) рамка;
+
в*) запис адреси комірки в складі формули,
+
 
+
7. Стовпчики електронної таблиці позначається:
+
а*) латинськими буквами (А, В, С...); *
+
б) порядковим номером (1,2,3...)
+
в) адресою (А1, В6, СЗ).
+
 
+
8. Уведення формули в табличному процессоре Excel починається зі:
+
а) знака «"»;
+
б*) знака «=»;
+
в) адреси комірки.
+
 
+
9. Поле імені призначене для вказівки:
+
а*) даних, занесених до комірки;
+
б) формули, що знаходиться в комірці;
+
в) адреси активної Комірки.
+
 
+
10. При переміщенні або копіюванні формул не змінюються:
+
а*) абсолютні посилання;
+
б) відносні посилання;
+
в) змішані посилання.
+
 
+
11. Легенда — це:
+
а) місце для зберігання та обробки даних;
+
б*) прямокутник на діаграмі;
+
в) команда меню.
+
 
+
12. Аркуш електронної таблиці — це:
+
а) набір команд меню;
+
б) прямокутник на діаграмі;
+
в*) місце для зберігання та обробки даних.
+
 
+
13. Окремими елементами вікна програми табличного процесора Excel є:
+
а) заголовок вікна;
+
б*) рядок формул;
+
в) вертикальні й горизонтальні смуги прокрутки;
+
г) рядок стану;
+
д) панель Форматирование.
+
 
+
14. Умовою відбору записів, що містять прізвище учня, яке починається на літеру «К» або що мають оцінку з інформатики, більшу або рівну 3, є:
+
а*)К*ИЛИ>=3;
+
б)К*И>=3;
+
в)К*ИЛИ>3.
+
15. Для виконання операцій над вмістом комірок в Excel використовують:
+
а) арифметичні операції;
+
б) функції;
+
в*) формули.
+
За роботу виставляють середню оцінку між контрольною роботою й виконаним тестом. Виконавши творчу домашню роботу, учень може одержати 12 балів.
+
 
+
Творча робота
+
 
+
Завдання. Підрахувати кількість балів за семестр й за рік.
+
Вихідні дані й інструкції:
+
1. Кожний аркуш має бути відповідно перейменований: довідник, січень, лютий, березень, рік. Для цього двічі клікнути мишкою по ярлику аркуша, який потрібно перейменувати, й увести нове ім'я.
+
2. Поле Кількість робочих годин заповнюється довільно в межах кількості робочих годин на рік.
+
3. Поле «Сума» обчислюється за формулою:
+
«Сума» = «бали» / «Кількість робочих годин» * «Кількість відпрацьованих робочих годин».
+
4. При обчисленні поля «Сума» використати кількість балів з Довідника на аркуші 1. Для цього можна одночасно відкрити два вікна з відповідними аркушами: з меню вибрати Окно/ Новое. У
+
меню Окно з'явиться ще одна сторінка цієї книги.
+
З меню вибрати Окно/Разместить. З'явиться діалогове вікно, у якому вибрати спосіб розташування вікон. Натиснути ОК. На екрані з'являться два аркуші однієї книги. В одному вікні клікнути — по ярлику аркуша «Довідник», в іншому по ярлику аркуша «Січень ».
+
6. Для створення підсумкової таблиці за рік можна скопіювати на аркуш 5 одну з таблиць за місяць і вилучити з неї «зайві» стовпчики.
+
Аркуш1 Довідник
+
Прізвище Середній бал
+
Іванов 10
+
Петров 8
+
Панченко 9,5
+
Крячко 6
+

Поточна версія на 09:45, 21 травня 2008

Дигадюк Ольга

студентка 32 групи фіз.-мат факультету.


Мої роботи

Конспект уроку №1 Дигадюк Ольги.


Конспект уроку №2 Дигагадюк Ольги.