Відмінності між версіями «Конспект уроку №1(WORD)»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
(не показано 9 проміжних версій цього учасника)
Рядок 1: Рядок 1:
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 10 КЛАСІ  
+
  ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 10 КЛАСІ  
  
 +
Зміст
  
 
 
Содержание [убрать]
 
 
1 ТЕМА УРОКУ.  
 
1 ТЕМА УРОКУ.  
 +
 
2 МЕТА УРОКУ:  
 
2 МЕТА УРОКУ:  
 +
 
3 ОБЛАДНАННЯ:  
 
3 ОБЛАДНАННЯ:  
 +
 
4 ХІД УРОКУ.  
 
4 ХІД УРОКУ.  
 +
 
5 ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.  
 
5 ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.  
 +
 
6 ІНФОРМАТИКА-10 ТЕСТ № 4 ТЕМА " Текстовий редактор”  
 
6 ІНФОРМАТИКА-10 ТЕСТ № 4 ТЕМА " Текстовий редактор”  
 +
 
7 Завдання для виконання на комп’ютері  
 
7 Завдання для виконання на комп’ютері  
 
   
 
   
 
  ТЕМА УРОКУ.  
 
  ТЕМА УРОКУ.  
 +
 
Тематичне оцінювання знань учнів з теми Текстовий редактор Word.
 
Тематичне оцінювання знань учнів з теми Текстовий редактор Word.
  
Рядок 25: Рядок 30:
 
Виховна. Виховувати любов до праці та навчання, самостійність, відповідальність.
 
Виховна. Виховувати любов до праці та навчання, самостійність, відповідальність.
  
ОБЛАДНАННЯ:  
+
ОБЛАДНАННЯ:  
  
 
Комп’ютери класу.  
 
Комп’ютери класу.  
Рядок 32: Рядок 37:
  
 
  ХІД УРОКУ.  
 
  ХІД УРОКУ.  
І. Вступна частина.
 
  1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
 
  2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
 
ІІ. Актуалізація теми уроку.
 
  Пояснення принципів проведення атестації та оцінювання результатів. Актуалізація ролі даного
 
  уроку в темі та курсі інформатики 10 кл.
 
ІІІ. Проведення тематичної атестаційної роботи.
 
  1. Учні (1 група) працюють на ПК.
 
  2. Учні (2 група) письмово працюють за завданнями Тематичної атестації №4 для 10 кл.
 
  3. Через 20 хв. групи міняються місцями.
 
ІV. Підведення підсумків уроку.
 
  Підводяться підсумки роботи та вивчення теми.
 
ІV. Аналіз та підсумки уроку.
 
  Аналізуємо, чи досягнуто поставлену на початку уроку мету. Чи зробили те,  що планували.
 
  Підводяться підсумки вивчення теми.
 
  
 +
І. Вступна частина.
  
 +
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
  
[править]ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.  
+
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
Повторити тему за конспектом та підручником.
+
  
 +
ІІ. Актуалізація теми уроку.
  
 +
Пояснення принципів проведення атестації та оцінювання результатів. Актуалізація ролі даного
  
[править]ІНФОРМАТИКА-10 ТЕСТ № 4 ТЕМА " Текстовий редактор”
+
уроку в темі та курсі інформатики 10 кл.
== В-1 ==
+
(1 питання —0,5 бала)
+
  
 +
ІІІ. Проведення тематичної атестаційної роботи.
  
 +
1. Учні (1 група) працюють на ПК.
  
 +
2. Учні (2 група) письмово працюють за завданнями Тематичної атестації №4 для 10 кл.
  
 +
3. Через 20 хв. групи міняються місцями.
  
 +
ІV. Підведення підсумків уроку.
  
 +
Підводяться підсумки роботи та вивчення теми.
 +
 +
ІV. Аналіз та підсумки уроку.
 +
 +
Аналізуємо, чи досягнуто поставлену на початку уроку мету. Чи зробили те,  що планували.
 +
 +
Підводяться підсумки вивчення теми.
 +
 +
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.
 +
 +
Повторити тему за конспектом та підручником.
 +
 +
ІНФОРМАТИКА-10 ТЕСТ № 4 ТЕМА " Текстовий редактор”
 +
 +
== В-1 ==
 +
(1 питання —0,5 бала)
  
 
  == В-2 ==
 
  == В-2 ==
 
(1 питання —0,5 бала)  
 
(1 питання —0,5 бала)  
  
[править]Завдання для виконання на комп’ютері
+
[[Завдання для виконання на комп’ютері]]
 +
 
 +
--[[User:Соловйов Вова|Соловйов Вова]] 11:19, 26 декабря 2008 (EET)

Поточна версія на 11:19, 26 грудня 2008

 ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 10 КЛАСІ 

Зміст

1 ТЕМА УРОКУ.

2 МЕТА УРОКУ:

3 ОБЛАДНАННЯ:

4 ХІД УРОКУ.

5 ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ.

6 ІНФОРМАТИКА-10 ТЕСТ № 4 ТЕМА " Текстовий редактор”

7 Завдання для виконання на комп’ютері

ТЕМА УРОКУ. 

Тематичне оцінювання знань учнів з теми Текстовий редактор Word.


МЕТА УРОКУ: 

Навчальна. Закріпити та перевірити теоретичні знання та навички учнів по даній темі. Оцінити теоретичні знання учнів та провести тематичне оцінювання учнів. Розвиваюча. Розвивати творчі здібності учнів. Логічне мислення, пам’ять. Виховна. Виховувати любов до праці та навчання, самостійність, відповідальність.

ОБЛАДНАННЯ: 

Комп’ютери класу.

НАГЛЯДНІСТЬ: Картки з текстами атестаційних завдань по темі №4 для 10 кл.

ХІД УРОКУ. 
І. Вступна частина.

1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.

2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці

ІІ. Актуалізація теми уроку.

Пояснення принципів проведення атестації та оцінювання результатів. Актуалізація ролі даного

уроку в темі та курсі інформатики 10 кл.

ІІІ. Проведення тематичної атестаційної роботи.

1. Учні (1 група) працюють на ПК.

2. Учні (2 група) письмово працюють за завданнями Тематичної атестації №4 для 10 кл.

3. Через 20 хв. групи міняються місцями.

ІV. Підведення підсумків уроку.

Підводяться підсумки роботи та вивчення теми.

ІV. Аналіз та підсумки уроку.

Аналізуємо, чи досягнуто поставлену на початку уроку мету. Чи зробили те, що планували.

Підводяться підсумки вивчення теми.

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. 

Повторити тему за конспектом та підручником.

ІНФОРМАТИКА-10 ТЕСТ № 4 ТЕМА " Текстовий редактор”

== В-1 ==

(1 питання —0,5 бала)

== В-2 ==

(1 питання —0,5 бала)

Завдання для виконання на комп’ютері

--Соловйов Вова 11:19, 26 декабря 2008 (EET)