Відмінності між версіями «Стаття до проекту урок майбутнього (Мустафаєва Андрія)»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
'''Розвивальна мета''' Підтримувати цікавість до навчання,виховувати інтерес до країни, мова якої вивчається,стимулювати практичне використання німецької мови.
 
'''Розвивальна мета''' Підтримувати цікавість до навчання,виховувати інтерес до країни, мова якої вивчається,стимулювати практичне використання німецької мови.
 +
 
'''Виховна мета''' Виховувати інтерес до подорожей та бажання вивчати німецьку мову.
 
'''Виховна мета''' Виховувати інтерес до подорожей та бажання вивчати німецьку мову.
  

Поточна версія на 09:06, 1 червня 2018




Навчальний предмет

Німецька мова

Augmented-Reality.png

Вік учнів, клас

15-16, 11 клас

Тема уроку

Monika plant eine Reise

Тип уроку

Комбінований урок.

Мета уроку

Навчальна мета Ознайомити учнів з новою лексикою та граматичним матеріалом «відмінювання дієслів у Perfekt із допоміжним дієсловом „sein“».

Розвивальна мета Підтримувати цікавість до навчання,виховувати інтерес до країни, мова якої вивчається,стимулювати практичне використання німецької мови.

Виховна мета Виховувати інтерес до подорожей та бажання вивчати німецьку мову.

Хід уроку

1. Повідомлення теми, мети і завдань уроку, мотивація учіння школярів.

-GutenTag, Kinder! Setzt euch!

-Seid ihr zur Stunde bereit? Kinder, unser Thema“Monika plant eine Reise ”. Heute werden wir alles, was wir erfahren haben, wiederholen, und neue grammatisches Struktur lernen.

-Seid ihr bereit?

- Dann beginnen wir! Посилання на блог учителя з навчально-методичними матеріалами до уроку

2. Перевірка домашнього завдання, повторення раніше вивче­ного матеріалу.

На дошці вислів: „Die Sprachen machen die Türen auf“, учні хором його читають,а потім кожен висловлює свою думку щодо вислову. Бесіда з учнями:

-Reist ihr gern?

-Wohin und mit wem mögt ihr reisen?(учні відповідають).

3. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь; повідомлення теми, цілей і завдань уроку; актуалізація мотивації учіння учнів.

Aber zuerst müssen wir beschlieβen, womit wir fahren können. Also, Kinder, womit kann man reisen? Ihr habt das Bild auf der Seite 95. Hört zu, zeigt und sprecht nach.

-Bildet Wörter und übersetzt sie (2c, S.96)

4. Вивчення нового матеріалу (вступні, мотиваційні та пізнавальні вправи).

- Schaut das Bild(S.97)an, lest und merkt dir.

- Arbeitet zu zweit. Einer sagt die Komparativformen, der anderen die Superlativformen. (6,S.98).

-В німецькій мовід ієслово - sein (бути відмінюються взагалі без усіляких правил:

Особа sein

ich bin

du bist

er, sie, es ist

wir sind

ihr seid

Sie/ sie sind

  • Lest jetzt den Text aus der Übung 11 und merkt die Perfektformen mit sein.
  • Vergleicht die Präsens und Perfektformen. Übersetzt die Sätze.(11b, S.100).
  • Das Partizip II wird bei schwachen Verben mit dem Präfix ge-, dem Verbstamm und der Endung -t gebildet.

Infinitiv Partizip II

spielen ge-spiel-t

kochen ge-koch-t

tanzen ge-tanz-t

lernen ge-lern-t

malen ge-mal-t

  • Das Partizip II wird bei starken Verben mit dem Präfix ge-, dem Perfektstamm und der Endung -en gebildet.

Infinitiv Partizip II

lesen ge-les-en

fahren ge-fahr-en

bitten ge-bet-en

gehen ge-gang-en

treffen ge-troff-en

  • Ergänzt die Sätze. Gebraucht die Verben im Perfekt. (13, S.101)

5. Підсумки уроку.

Was machten wir heute auf dem Stunde?

- Also, Kinder, unsere Stunde kommt zu Ende. Ihr seid heute sehr fleiβig. Ich bin besonders mit …zufrieden, er (sie) hat ausgezeichnet geantwortet. … hat auch gut gearbeitet, aber er (sie) hat einige grammatische Fehler gemacht.(usw)

6. Повідомлення домашнього завдання.

Zu Hause macht bitte Übung 12 st 142. 11 st 138

-Ich bin mit euch sehr zufrieden.

- Die Stunde ist zu Ende. AufWiedersehe

Методичні та дидактичні матеріали

  1. Блог учителя з посиланнями на матеріали до уроку [1]
  2. Макет для майбутньої стінгазети або постеру WikiWall або Linoit
  3. Тест для перевірки знань учнів (до 10 тестових завдань) (Google Форми)
  4. Ментальні карти (Coogle, MindMeister, Minmodo тощо)
  5. Ігра для учнів (квест, пазли, кросворд)LearningApps
  6. Відео-матеріали (змонтовані власноруч) YouTube
  7. Публікація або інфографіка Canva
  8. Електронний журнал (https://docs.google.com/spreadsheets/d/11XGcoQxyom82UoYVCuPbiV_VjfFvMrm5mdydW1K3NQs/edit?usp=sharing)
  9. Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
  10. Канал у Telegram, Viber тощо
  11. .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Електронні ресурси

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Автор статті

Студент факультету іноземних мов 6 курсу, спеціальність "мова і література ( німецька)"

Мустафаєв Андрій Нагілович

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка