Портфоліо до проекту "Штучний інтелект" Сичової Валерії

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук


Штучний інтелект в медицині

Опис проблеми

При вирішенні будь-якої задачі управління здійснюється обробка інформації на рівні спеціаліста з можливим залученням засобів комп’ютерної обробки. Інформаційне забезпечення повинне забезпечити ефективність обміну інформацією між керівництвом і об’єктом управління. В склад інформаційного забезпечення, звичайно, включають дані, які характеризують різнобічну діяльність підприємств, нормативні та законодавчі акти, що впливають на процеси господарювання, засоби їх формалізованого опису, програмні засоби ведення і підтримки баз даних. Швидкі зміни в політичній та економічній сферах країни ще більше підкреслили роль своєчасного інформаційного забезпечення для управління виробництвом. Економічні моделі діяльності часто визначаються не стільки інтересами власника виробництва, а і в значній мірі формуються під впливом дії законів та податкової політики держави. Це і обумовлює необхідність впровадження та мобільного використання експертних систем, які б допомагали орієнтуватися в динамічно змінному середовищі, - на що у менеджерів не вистачає часу через основні обов’язки.

Тепер, коли нагромаджено досвід в організації технологій переробки інформації, відбувається перехід до створення інформаційних технологій з використанням штучного інтелекту. Вважається, що основні напрями в галузі створення інформаційних технологій і штучного інтелекту пов’язані з винайденням ефективних систем подання знань і організацією процесу комунікації користувачів з ЕОМ, а також з плануванням доцільної діяльності та формуванням глобальної структури нормативної поведінки.

Штучні нейронні мережі використовуються як клінічні системи підтримки прийняття рішень (англ. Clinical decision support system) для медичної діагностики. Наприклад, технологія EMR.

Інші приклади використання ШІ в медицині, які потенційно може бути створено:

Комп'ютерна інтерпретація медичних зображень. Такі системи допомагають сканувати цифрові зображення, наприклад, з комп'ютерної томографії, і виявляти типові хвороби. Наприклад, злоякісні пухлини.

-Аналіз серцебиття.

-Роботи-супутники для догляду за літніми людьми.

-Пошук медичних записів в архіві для надання точнішої інформації

-Розробка плану лікування.

-Надання консультацій.

-Створення лікарських засобів.

Наразі в галузі охорони здоров'я працюють понад 100 стартапів, які використовують ШІ.

Блог до проекту

[1]

Мультимедійна презентація

[2]

[3]

Календар подій проекту:

[4]

Опитування до проекту

[5]

Фотоальбом до проекту

[6]

Спілкування між учасниками проекту

  • Чат
  • Форум
  • Спільнота на базі соціальних мереж
  • Skype
  • Telegram
  • Viber
  • Wiki-сторінка
  • Сайт
  • .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...[7]
  2. ...[8]
  3. ...[9]

Відеоматеріали

  1. ...[10]
  2. ...[11]
  3. ...[12]

Електронні ресурси

  1. ...[13]
  2. ...[14]
  3. ...[15]


Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка