Лабораторна робота № 3. Обговорення та налаштування спостереження у Вікі. Вікова психологія

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Оголошено конкурс на емблему до проекту
Головна Теми проектів Результати проекту Архів Корисні посилання

Спілкування в Вікі. Обговорення. Налагодження спостереження

Сторінка «обговорення» це спеціальна сторінка що містить дискусії стосовно змісту асоційованої з нею «предметної» статті. Щоб переглянути цю сторінку, перейдіть по посиланню обговорення. Якщо вибрано стиль по замовчуванню, то це посилання розмішено нагорі сторінки у вигляді закладки що відразу слідує за закладкою основної статті.

Сторінки обговорення слугують для покращення змісту основної статті. Питання, претензії, видалені частини тексту (наприклад, по причині упередженості), арґументація на користь зміни тексту основної статті, коментарі — усе це розміщується на сторінці обговорення.

Ваша сторінка користувача також має свою сторінку обговорення. Сторінки обговорення користувачів використовуються для комунікації між користувачами, однак слід пам'ятати, що ці сторінки є загальнодоступними, якщо Ви бажаєте повідомити користувачеві щось приватно, використовуйте електронну пошту.

Якщо інший користувач додасть коментар на Вашу сторінку обговорення, повідомлення Ви маєте нові повідомлення з'явиться нагорі сторінки, яку Ви переглядаєте.

Щоб розмістити повідомлення на сторінці обговорення користувача, перейдіть на його сторінку, та потім на закладку «обговорення». На сторінкі Нові редагування, Ви можете відразу перейти на сторінку обговорення користувача що вніс зміни до статті вибравши посилання Обговорення в дужках після імені користувача.

Більш детальна інформація

Для спостереження за змінами в довільних статтях та зображенях, діяльністю окремих учасників проектів використовується службова сторінка Список спостережень

Більш детальна інформація

Карти знань

http://Bubbl.us – почергове редагування схем (англійськомовний інтерфейс)

http://www.mindmeister.com

https://creately.com

http://www.text2mindmap.com/

FreeMind – карти знань, що легко інтегруються в Wiki (англійськомовний інтерфейс)

Graphviz – інтегрований у Wiki графічний пакет (англійськомовний інтерфейс)

http://cult.vslovar.org.ru/ - візуальний словник (російськомовний інтерфейс)

Практичне завдання

  1. Створити коментар до сторінки курсу (обов'язково з підписом).
  2. Організувати спостереження за сторінками курсу та своєї групи.
  3. Створити аккаунт (зареєструватись) на одному з сервісів Карт знань.
  4. Створити до проекту карту знань. Для карти знань, в розділі Результати проекту, створити окрему сторінку з назвою Карта знань до проекту "Вказати тему проекту", № групи, ППФ, 2014.
  5. До створених сторінок додавайте відповідні категорії