Відмінності між версіями «Стаття студентів І групи до проекту "Математична природа спорту"»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 2: Рядок 2:
  
  
==Назва проекту==
+
==<font face="Comic Sans MS" color="blue" size="5"> Математична природа спорту </font>==
 +
 
  
 
==Автори проекту==
 
==Автори проекту==

Версія за 21:17, 29 січня 2015


Математична природа спорту

Автори проекту

Студенти І групи

Іван, Микола, Степан

Тема дослідження

ІСТОРИЧНІ ВІДОМОСТІ ПРО СИСТЕМИ ВИМІРЮВАННЯ ВЕЛИЧИН

Проблема дослідження

Визначну роль у розвитку метрологічного забезпечення у спорті та узаконенні системних одиниць відіграє періодизація розвитку одиниць величин.

Гіпотеза дослідження

Запропонований антропологічний дискурс показав значення історичного аналізу до кожної теми, розширення термінологічного арсеналу. Результатом нашого дослідження є підвищення рівня професійної культури та розширення напрямків щодо перспективи вивчення історії розвитку "філософії спорту". Фахівці, які вивчають математичні методи у фізичному вихованніі спорті???????????????? не звертаються до існуючих філософських роздумів щодо сенсу, доцільності, соціальної значущості спорту, його місця і ролі в системі світоглядних уподобань людей, хоча всіляко намагаються розкрити культурологічний потенціал фізичної культури і спорту

Мета дослідження

На основі ретроспективного аналізу систем вимірювання величин є спроба окреслити предметне поле і чітко визначити одиниці величин і їх еталони.

Результати дослідження

Висновки

Можна констатувати, що накопичений досвід з історії виникнення одиниць величин дозволив видіти періоди іх розвитку. Таким чином, найдавнішим встановлено період, коли одиниці довжини ототожнювали з назвами частин людського тіла. Другий період (ХІV-ХVІ ст.) пов’язаний з розвитком торгівлі та встановленням об’єктивних одиниць вимірювання величин. Третій період характеризується введенням одиниць, що пов’язані між собою. Починаючи з кінця ХVІІІ ст. визначають четвертий період, що характеризується створенням нової системи одиниць, яка стала основою для міжнародної системи. П’ятий період пов’язаний зі співробітництвом щодо удосконалення системи одиниць величин та створенням Міжнародного бюро мір і маси в 1921 р. Шостий період характеризується бурхливим розвитком науки в промисловості (ХХ ст.). В цей час відбувається виникнення різних систем одиниць, що доповнюють і розвивають метричну систему мір. Вирішення проблеми створення єдиної універсальної системи одиниць постало в 1960 р. введенням Міжнародної системи одиниць (СІ).

Корисні ресурси

  1. Цюцюра В. Д., Цюцюра С. В. Метрологія та основи вимірювань. Навч.посіб.- К.: Знання-Прес, 2003. -180с. — (Вища освіта XXI століття). — ISBN 966-7767-39-6
  2. ...

Сторінка проекту Назва проекту

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка